Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2016, 14:02

Wieści ze świata (Call of Duty: Infinite Warfare, EA Access / Origin Access, Rainbow Six: Siege) 3/11/2016

Dziś piszemy o poziomach trudności w grze Call of Duty: Infinite Warfare i opartym na niej Jackal Assault VR Experience, bliskim dodaniu Mirror’s Edge Catalyst i Star Wars: Battlefront do EA Access i Origin Access oraz o wstępnej zapowiedzi czwartego dodatku do Rainbow Six: Siege (Operation Red Crow). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Infinite Warfare – poziomy trudności i wersja VR

Studio Infinity Ward i firma Activision ujawniły w ostatnim czasie dwie ciekawe informacje na temat Call of Duty: Infinite Warfare. Pierwsza dotyczy dwóch ekstremalnych poziomów trudności, które znajdą się w grze. W trybie Specialist, odblokowywanym po jednokrotnym przejściu kampanii, wyłączona zostanie regeneracja zdrowia, a system obrażeń stanie się znacznie bardziej realistyczny (np. trafienie w nogi ogranicza ruchliwość, broń może zostać wytrącona z rąk bohatera, trzeba wymieniać zniszczone hełmy, by chronić głowę etc.). Po przejściu gry na tym poziomie udostępniony zostanie jeszcze jeden – YOLO, na którym obowiązuje zasada permanentnej śmierci.

Druga informacja jest związana z zapowiedzianym we wrześniu doświadczeniem VR opartym na Call of Duty: Infinite Warfare, które powstaje z myślą o PlayStation 4. Okazuje się, że Jackal Assault VR Experience będzie dostępne za darmo nie tylko dla posiadaczy podstawowej wersji gry – pobierze je bezpłatnie każdy użytkownik wspomnianej konsoli (oczywiście pod warunkiem, że dysponuje goglami PlayStation VR).

Mirror’s Edge i SW: Battlefront wkrótce w EA/Origin Access

Firma Electronic Arts zapowiedziała kolejne gry, których pełne wersje staną się wkrótce dostępne dla subskrybentów usług Origin Access (PC) i EA Access (XOne). W najbliższej przyszłości – 9 listopada – możemy oczekiwać dodania do Vault gier Mirror’s Edge i Mirror’s Edge Catalyst. Natomiast w nadchodzących tygodniach powinny dołączyć do nich jeszcze Star Wars: Battlefront i Need for Speed: Most Wanted.

Taka grafika widnieje obecnie na stronie głównej usługi Origin Access. - Wieści ze świata (Call of Duty: Infinite Warfare, EA Access / Origin Access, Rainbow Six: Siege) 3/11/2016 - wiadomość - 2016-11-03
Taka grafika widnieje obecnie na stronie głównej usługi Origin Access.

Rainbow Six: Siege – pierwsze wieści o Operation Red Crow

Firma Ubisoft ujawniła pierwsze informacje na temat ostatniego spośród zapowiedzianych na ten rok dodatków (albo aktualizacji z nową zawartością, jak kto woli) do Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Czwarte rozszerzenie będzie zatytułowane Operation Red Crow i zostanie osadzone w Japonii. Na razie nie wiemy nic o mapie i zmianach w rozgrywce, które przyniesie ta operacja, ale jeden z użytkowników Reddita znalazł obrazki (widoczne poniżej) prezentujące nowych, japońskich operatorów – Echo i Hibanę. Oficjalne szczegóły mają trafić do sieci jeszcze w tym tygodniu.

Wieści ze świata (Call of Duty: Infinite Warfare, EA Access / Origin Access, Rainbow Six: Siege) 3/11/2016 - ilustracja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: