Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSVPS3PC
Okładka Wanted Corp (PSV)
OkładkaWanted Corp (PSV)

Wanted Corp

Wanted Corp to zręcznościowa gra akcji wyprodukowana przez studio Zoo Games. Twórcy inspirowali się klasycznymi strzelaninami. Bohaterami gry jest para międzygalaktycznych łowców nagród - Neal H.

Akcji | science fiction | widok izometryczny | shoot 'em up

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wanted Corp Premiera

6gru2011

PS3

17lis2016

PSV

8gru2016

PC

Gry podobne do Wanted Corp

Dead Nation

Riddled Corpses EX

Jetpack Joyride

Wanted Corp to strzelanka shoot 'em up, w której wcielamy się w kosmicznych łowców nagród polujących na zbiegłych przestępców. Za produkcję gry odpowiada francuskie studio EKO Software, które założone zostało w 1999 roku.

Fabuła

Akcja Wanted Corp toczy się w odległej przyszłości, a fabuła obraca się wokół przygód dwójki łowców nagród – specjalizującego się w ciężkich broniach Neala H. MadDogga oraz dysponującej mocami psionicznymi Iriny Zimoy. Para dostaje zlecenie złapania lub eliminacji uciekinierów ze statku więziennego, który rozbił się na pobliskiej planecie.

Mechanika

Wanted Corp oferuje tryb dla pojedynczego gracza, w którym możemy swobodnie przełączać się pomiędzy dwoma bohaterami. Dostępny jest również tryb kooperacyjny. Gra jest klasyczną strzelanką, w której akcja ukazywana jest z kamery umieszczonej wysoko nad głową sterowanej przez nas postaci. Autorzy przygotowali cztery rozbudowane kampanie, w których nasz duet ma okazję wykorzystać szeroki wachlarz możliwości ofensywnych. Dostępne są m.in. karabiny maszynowe, granaty, telekineza oraz rażenie prądem. Pojawiają się również moce defensywne, takie jak tarcze energetyczne. Wszystko to jest niezwykle przydatne w starciach z ponad 26 rodzajami wrogów, wśród których znaleźć możemy m.in. roboty strażnicze, mechaniczne pająki oraz potężnych bossów.

Irina i Neal są łowcami nagród, dlatego dostępna jest również opcja łapania wrogów żywcem, za co nagradzani jesteśmy gotówką. Stan naszego konta zwiększa również wypełnianie misji pobocznych i znajdowanie ukrytych przedmiotów. Zarobione pieniądze wydajemy potem na zakup nowego uzbrojenia, ulepszanie mocy oraz leczenie ran.

Tryb gry: single / multiplayer  

Klasyfikacja PEGI Wanted Corp

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wanted Corp Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows XP(SP2)/7/8/10
PC
PS3
PSV