Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2015, 13:52

autor: luckie

Wieści ze świata (DiRT Rally, XCOM: Enemy Unknown, Batman) 10/7/15

Dziś piszemy m.in. o nowościach w grze DiRT Rally, pogłoskach na temat wydania XCOM: Enemy Unknown Plus na PlayStation Vita oraz nowym filmie o Batmanie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w sobotę, 11.6):

 1. RIDE – obniżka 50% – 19,99 euro (ok. 85 zł), WWW

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek 13.6):

 1. Depth – obniżka 66% – 7,81 euro (ok. 33 zł), WWW, graj za darmo do 21:00 w niedzielę
 2. Elite: Dangerous – obniżka 33% – 33,49 euro (ok. 143 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 13.7) – obniżka cen 92 tytułów, WWW

DiRT Rally

Studio Codemasters zawarło umowę z organizacją FIA World Rallycross Championship, na mocy której w grze rajdowej DiRT Rally pojawią się samochody i trasy z kategorii World RX. Dwie już udostępnione trasy to: Holjes (Szwecja) i Lydden Hill (Wielka Brytania). W najbliższej przyszłości pojawi się też norweskie The Hell.

XCOM: Enemy Unknown

Pojawiły się przesłanki o istnieniu XCOM: Enemy Unknown w wersji na PlayStation Vita. Edycję przeznaczoną na konsolę przenośną firmy Sony (XCOM: Enemy Unknown Plus) zauważono w koreańskim systemie oceny wiekowej (zdjęcie). Czekamy na oficjalną zapowiedź od wydawcy, firmy 2K Games.

Galactic Civilizations III

Strategia kosmiczna 4K Galactic Civilizations III otrzymała aktualizację 1.1. Łatka dodaje wsparcie dla Warsztatu Steama, dwa nowe poziomy trudności oraz poprawki w interfejsie użytkownika. Na Steamie można znaleźć już ponad 400 frakcji i statków stworzonych przez graczy, a ich liczba zapewne wkrótce gwałtownie wzrośnie.

Anno Online

Sieciowa strategia ekonomiczna free-to-play Anno Online zadebiutowała na Steamie. Do tej pory gra studia Blue Byte była dostępna wyłącznie z pozycji przeglądarki, teraz można bezpłatnie dodać ją do swojej Biblioteki Steam (w polskiej wersji językowej). Przy tej okazji tytuł otrzymał aktualizację wprowadzającą nowe ulepszenia statków bojowych oraz dodatkowe wyzwania.

Heroes of the Storm

Studio Blizzard Entertainment kontynuuje krucjatę przeciwko oszustom w grach. Tym razem zbanowano lub tymczasowo zawieszono „liczne” konta graczy Heroes of the Storm, którzy łamali warunki użytkowania. Na oficjalnym forum twórcy obiecują dalej z uwagą przyglądać się i ukracać wszelkie nadużycia w swojej sieciowej produkcji.

Destiny: The Taken King

Destiny: The Taken King Limited Edition PS4 Bundle - Wieści ze świata (DiRT Rally, XCOM: Enemy Unknown, Batman) 10/7/15 - wiadomość - 2015-07-10
Destiny: The Taken King Limited Edition PS4 Bundle

Firma Sony zapowiedziała limitowane wydanie PlayStation 4 w zestawie z Destiny: The Taken King. Ma ono zawierać konsolę z dyskiem 500 GB oraz fizyczną kopię gry (podstawowej wersji i wszystkich dodatków oraz cyfrowe uaktualnienie do edycji kolekcjonerskiej). Paczka będzie dostępna w Europie od 15 września 2015 w cenie 399,99 funtów (ok. 2460 zł).

Batman

Powstanie kolejny samodzielny film o Batmanie, którego reżyserem i odtwórcą głównej roli będzie Ben Affleck, aktor wcielający się w Człowieka-Nietoperza w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, informuje serwis Deadline. Współtwórcą scenariusza ma być Geoff Johns, dyrektor kreatywny DC Comics i autor wielu komiksów o superbohaterach ze słynnego uniwersum. Właściwe prace nad realizacją obrazu rozpoczną się po ukończeniu ekranizacji powieści Dennisa Lehane’a Nocne życie (oryg. Live By Night).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. DomiNations
 2. W Trybach Tajemnic
 3. Angry Birds Transformers
 4. Angry Birds Epic
 5. Alto's Adventure
 6. 80 Days
 7. Vector 2
 8. Rumble City
 9. Punch Club
 10. LEGO Batman 3: Poza Gotham
 11. Geometry Wars 3: Dimensions Evolved
 12. Dracula 4: The Shadow of the Dragon

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Call of Duty: Black Ops III Shadows of Evil
 2. Company of Heroes 2: The British Forces The British Forces - trailer
 3. Cossacks III animacje muszkietera
 4. Time Machine VR pre-alpha gameplay
 5. LEGO Dimensions Doctor Who
 6. Star Wars: Uprising zwiastun rozgrywki