Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2015, 12:40

autor: Renox

F1 2015 debiutuje na rynku w wersji PC, PS4 oraz XONE

Dzisiaj, tj. 10 lipca, ma miejsce premiera gry F1 2015, kolejnej odsłony wyścigowej serii autorstwa brytyjskiego studia Codemasters. Produkcja debiutuje jednocześnie w wersji na komputery PC i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. W Polsce gra dystrybuowana jest przez firmę Cenega.

Dzisiaj ma miejsce europejska premiera kolejnej części wyścigowej serii autorstwa „Mistrzów Kodu” – gry F1 2015. Co prawda nie obyło się bez miesięcznego opóźnienia, jednak koniec końców fani cyklu ostatecznie mogą zaznajomić się ze wspomnianą produkcją. Gra ukazała się jednocześnie na komputerach PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej. W naszym kraju tytuł dystrybuowany jest przez rodzimą firmę Cenega.

Z ofertami kupna gry u wybranych sprzedawców możecie zapoznać się, patrząc na umieszczony po prawej stronie panel naszej porównywarki cenowej. Co ciekawe, zgodnie z przesłaną informacją prasową, w wybranych sklepach (a konkretnie w Media Markt oraz Saturn) zainteresowani mogą nabyć w nakładzie premierowym specjalną edycję F1 2015. Wydanie to dostępne jest w cenie standardowej edycji gry i oferuje ekskluzywne metalowe pudełko oraz poradnik.

Specjalna edycja gry dostępna w standardowej cenie w wybranych sklepach. - F1 2015 debiutuje na rynku w wersji PC, PS4 oraz XONE - wiadomość - 2015-07-10
Specjalna edycja gry dostępna w standardowej cenie w wybranych sklepach.

Wkrótce na łamach naszego serwisu znajdziecie również recenzję omawianego tytułu. Do tego czasu zapoznajcie się z niedawno ujawnionymi wymaganiami sprzętowymi gry oraz dwoma materiałami wideo prezentującymi rozgrywkę w rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę.

F1 2015, dzięki pełnej licencji F1, pozwala zasiąść za sterami cyfrowych odpowiedników realnych bolidów, wcielić się w znanych kierowców wyścigowych i pośmigać po wszystkich torach z sezonu 2015. Gra zapewnia również nowe tryby zabawy: Championship Season, Pro Season oraz przeznaczony do rozgrywki sieciowej Online Practice Season. Dzięki wykorzystaniu silnika EGO w wersji 4.0, tytuł oferuje wysokiej jakości oprawę wizualną i bardziej realistyczną fizykę, za sprawą której na nasze bolidy wpływają takie czynniki jak poziom paliwa czy zanieczyszczenia na torze.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
F1 2015

F1 2015