Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2011, 14:50

Wieści ze świata (Dawn of War II, Mega Man, Cities in Motion) 19/07/11

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy aktualizacji systemu operacyjnego Xboksa 360, nowemu dodatkowi do Dawn of War II - Retribution, a także wstrzymaniu prac nad kolejną grą o przygodach Mega Mana.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o skasowaniu Mega Man Legends 3, nowy dodatku do Dawn of War II – Retribution, a także zwolnienia u twórców Faxion Online. Zapraszamy do lektury.

Cities in Motion

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Cities in Motion. Produkcję autorstwa studia Colossal Order możecie aktualnie nabyć za kwotę 6,75 euro, czyli ok. 27 złotych (o 50% niższą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Mega Man Legends 3

Firma Capcom poinformowała o skasowaniu gry Mega Man Legends 3 na Nintendo 3DS. Nie doczekamy się również premiery specjalnego dema o podtytule Prototype Version, które miało zostać wydane w cyfrowej wersji w ramach Nintendo eShop. Prace nad MML3 ruszyły we wrześniu ubiegłego roku, po wielokrotnie powtarzanych prośbach fanów. Pierwszym napotkanym problemem okazało się porzucenie projektu, jak i całej firmy Capcom, przez Keiji Inafune – głównego producenta poprzednich odsłon serii. Jego decyzja, podjęta w październiku 2010 roku, rzuciła cień na całe przedsięwzięcie. Przypominamy, że pod koniec marca Capcom wstrzymał prace nad innym tytułem z serii Mega Man, mianowicie Mega Man Universe na X360 i PS3.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Firma Relic Entertainment wypuściła kolejny kosmetyczny dodatek DLC do strategii Warhammer 40,000: Dawn of War – Retribution. Tym razem wprowadza on zmiany w wyglądzie jednostek rasy Eldarów. Cena została ustalona na poziomie 5,99 euro.

Wieści ze świata (Dawn of War II, Mega Man, Cities in Motion) 19/07/11 - ilustracja #1

Faxion Online

Z True Studios zwolniona została bliżej nieokreślona grupa specjalistów, mających w dorobku darmową grę MMO Faxion Online. Wiadomość potwierdził Don Choi z firmy Iginition, informując jednocześnie, że sytuacja nie uderzy bezpośrednio w samą produkcję (w dalszym ciągu będzie ona wspierana).

Xbox 360

Dziś odbędzie się aktualizacja systemu operacyjnego konsoli Xbox 360. Z informacji podanych przez Majora Nelsona wynika jednak, że w jej ramach nie zostaną wdrożone żadne nowe funkcje. Celem update są usprawnienia i przygotowanie bazy pod kolejne aktualizacje.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Supreme Ruler Cold War

Warhammer 40,000: Space Marine PS3

Warhammer 40,000: Space Marine X360

Rise of Immortals

Orcs Must Die! PS3

Orcs Must Die! X360

Disgaea 4

Darksiders 2 PC

Darksiders 2 PS3

Darksiders 2 X360

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

"FIFA 12 też nie będzie idealna" - wywiad z producentem video wywiad

World of Battles - trailer #4

War Inc. Battle Zone - trailer #1

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D - trailer #2

Supreme Ruler Cold War - gameplay #2

Guild Wars 2 - umiejętności Warriora

Guild Wars 2 - umiejętności Rangera

Guild Wars 2 - umiejętności Elementalisty

Driver: Renegade - Episode 00

DiRT 3 - Mud and Guts

Captain America: Super Soldier - zwiastun na premierę

Bastion - zwiastun na premierę

Auta 2 - kulisy produkcji #1 (PL)

Asura’s Wrath - gameplay

Call of Juarez: The Cartel - zwiastun na premierę (PL)

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej