Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2009, 13:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Thief 4, Fight Night Round 4) 30/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: przejęcie twórców Syberii, Amerzone oraz Still Life, dodatek DLC i aktualizacja Fight Night Round 4, banowanie graczy pecetowej wersji Modern Warfare 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: przejęcie twórców Syberii, Amerzone oraz Still Life, dodatek DLC i aktualizacja Fight Night Round 4, banowanie graczy pecetowej wersji Modern Warfare 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Microids

Francuski wydawca Anuman Interactive przejął działające od 1985 roku firmę Microids, znaną ze stworzenia i wydania takich gier, jak Syberia, Amerzone oraz Still Life. Anuman przejęło nie tylko podmiot zarządzany przez Emmanuela Oliviera, ale również prawa do wszystkich jego marek. Transakcja została dopięta 23 listopada, aczkolwiek ustalenia wówczas poczynione wejdą w życie 1 stycznia 2010 roku.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Thief 4, Fight Night Round 4) 30/11/09 - ilustracja #1

Fight Night Round 4

Dodatek DLC Rivalries do gry bokserskiej Fight Night Round 4 zostanie opublikowany w ramach Xbox Live i PlayStation Network 3 grudnia, czyli w najbliższy czwartek. W jego skład wejdą trzej nowi bokserzy - Evander Holyfield, Sonny Liston oraz Bernard Hopkins (polecamy zapoznanie się ze zwiastunem) – a także dwa tryby rozgrywki: Old School Rules i Ring Rivalries. W tym samym dniu EA udostępni nową aktualizację swojego dzieła.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Studio Infinity Ward zbanowało 2500 osób oszukujących w czasie gry w pecetową wersję Call of Duty: Modern Warfare 2. O fakcie poinformował niezastąpiony Robert Bowling, aka fourzerotwo.

Thief 4

Thief 4spełni oczekiwania fanów ”, oznajmił w rozmowie z redakcją serwisu IncGamers szef studia Eidos Montreal, Stephane D'Astous. Dowiedzieliśmy się również, że gra znajduje się obecnie w środkowej fazie pre-produkcji, a zespół odpowiedzialny za deweloping jest w świetnej formie. Przypominamy, że Thief 4 zostanie wydany na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

The Last Remnant

Z niepotwierdzonych informacji serwisu Adriasang wynika, że jRPG The Last Remnant w wersji na PlayStation 3 zostało skasowane. Ma na to wskazywać zniknięcie gry z planu wydawniczego firmy Square Enix zamieszczonego w korporacyjnym Square Enix Magazine. Możliwe jednak, że mamy do czynienia z pomyłką – na stronie internetowej Japończyków gra ciągle widnieje, podobnie zresztą, jak w ostatniej odsłonie tabel wydawniczych publikowanych na łamach magazynu Famitsu. Przypominamy, że The Last Remnant zostało pierwotnie wydane na Xboksa 360 (w listopadzie 2008 roku), by kilka miesięcy później trafić również na pecety.

Xbox 360

iPlayer telewizji BBC nie zawita do oferty Xbox Live. Według nieoficjalnych informacji, do porozumienia w tej sprawie nie doszło, ponieważ BBC nie chciało przystać na warunki Microsoftu. Brytyjska stacja publiczna chciała, aby dostęp do iPlayera (internetowego oprogramowania streamującego nagrania audio i wideo nagrywane przez BBC) był darmowy, to jednak nie pokrywało się z polityką Microsoftu. Według niej dostęp do dodatkowych funkcji w ramach Xbox Live mogą mieć jedynie abonenci złotego Xbox Live lub osoby opłacające dodatkową subskrypcję. Więcej na ten temat znajdziecie na łamach serwisu Telegraph.co.uk. Przypominamy jednocześnie, że darmowy dostęp do iPlayera mają m.in. brytyjscy użytkownicy PlayStation 3 i Nintendo Wii.

Dark Fall: Lost Souls

Studio Darkling Room ukończyło produkcję pecetowej gry przygodowej Dark Fall: Lost Souls (trzecia odsłona marki Dark Fall). Światowa premiera gry w wersji pudełkowej odbędzie się 11 grudnia. Do oferty serwisów dystrybucji cyfrowej trafi ona z kolei tydzień wcześniej.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

DC Universe Online

Dante's Inferno

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w GTA: Chinatown Wars Gramy!

Przegląd Tygodnia - gwiezdne premiery video magazyn

Gramy w LittleBigPlanet na PSP Gramy!

Akcja lokalizacja video felieton

Mass Effect 2 - Adept - wersja PL

Aliens vs Predator - multiplayer - wersja PL

gry