Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2017, 13:31

Wieści ze świata (Breaking Bad VR, World of Tanks/Warships/Warplanes) 6/6/2017

Dziś piszemy o możliwym spin-offie serialu Breaking Bad w VR i cudzie pod Dunkierką w grach studia Wargaming.net (w związku z nadchodzącą premierą filmu Dunkierka). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Breaking Bad w VR?

Choć uznana seria traktująca o losach Waltera White’a zakończyła się już jakiś czas temu, jak się okazuje może powrócić w dość niecodziennych okolicznościach. Wedle serwisu Variety, twórca serialu – Vince Gilligan – został zaproszony przez firmę Sony do współpracy nad „doświadczeniem w wirtualnej rzeczywistości”, bazującym na popularnym serialu kryminalnym. Na specjalnym spotkaniu ugoszczeni zostali także m.in. David Shore (Czarna lista) oraz Ron Moore (Battlestar Galactica), ale to Gilligan był najbardziej zainteresowany pracą z technologią. Kto wie, być może za jakiś czas posiadacze PlayStation VR będą mogli doświadczyć narkotykowego podziemia Nowego Meksyku.

Na razie nie wiadomo, czy spin-off ma być jednorazowym doświadczeniem, czy dłuższa serią. - Wieści ze świata (Breaking Bad VR, World of Tanks) 6/6/2017 - wiadomość - 2017-06-06
Na razie nie wiadomo, czy spin-off ma być jednorazowym doświadczeniem, czy dłuższa serią.

Dunkierka w World of Tanks, Warplanes i Warships

Studio Warner Bros. i Wargaming.net połączyły siły promując nowy film Christophera Nolana – Dunkierka – opowiadający o dramatycznej ewakuacji wojsk aliantów spod niemieckiego okrążenia w czasie operacji Dynamo. Z tej okazji gry World of Tanks, World of Warplanes, oraz World of Warships otrzymają nowe emblematy i misje w ramach obchodów 77. rocznicy „cudu pod Dunkierką”. Firma Wargaming uruchomiła nawet specjalną stronę – rememberdunkirk.com – oraz przygotowała trailer, w którym połączone są sceny z filmu i gier:

Kinowa premiera produkcji w Polsce odbędzie się 21 lipca.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: