Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4
Okładka Tiny Trax (PS4)

Tiny Trax PS4

Gra wyścigowa od twórców Velocity i Coconut Dodge, przygotowana z myślą o zestawie do rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. W Tiny Trax kierujemy zabawkowymi samochodzikami i ścigamy się na kilkunastu fikuśnych torach umieszczonych w takich miejscach, jak np.

Wyścigi | elementy zręcznościowe | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Tiny Trax (PS4)

producent: FuturLab

wydawca: FuturLab

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

25lipca2017

25lipca2017

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tiny Trax to kolejna produkcja studia FuturLab, znanego m.in. z Velocity i Coconut Dodge. Tym razem deweloperzy stworzyli projekt przeznaczony na platformę PS4, wykorzystujący gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Mechanika

Gra jest spełnieniem marzeń wszystkich fanów zabawkowych samochodzików, którzy pragnęli jeździć nimi po torach zaprzeczających prawom fizyki. Rozgrywka przypomina takie produkcje jak Micro Machines: World Series. Podczas zabawy kontrolujemy niewielkie pojazdy, walcząc z innymi zawodnikami o pierwsze miejsce na mecie. Niewielkie fury potrafią dostać niezłego kopa dzięki dopalaczowi, ale by z niego korzystać, najpierw należy uzupełnić specjalny pasek. Napełnia się on wtedy, gdy driftujemy, co nie jest zbyt trudne na pokręconych trasach.

To właśnie one są główną atrakcją Tiny Trax. Deweloperzy przygotowali dwanaście torów. Umieszczono je w zróżnicowanych środowiskach, np. w dżungli i na stacji kosmicznej. Każda trasa oferuje szereg atrakcji – od skoczni, przez drogi umieszczone na pionowych ścianach, aż po lodowe jaskinie czy wodospady.

Tryby gry

Tiny Trax na platformę PS4 pozwala na zabawę ze sztuczną inteligencją. W tym przypadku w zmaganiach bierze udział gracz oraz pięciu dodatkowych zawodników. Twórcy udostępnili też sieciowy multiplayer. W pojedynczych wyścigach i turniejach jeździmy wraz z trzema innymi osobami, walcząc o miejsce w światowym rankingu.

Kwestie techniczne

Tiny Trax to zabawna produkcja z równie zabawną, kreskówkową oprawą graficzną. Dodatkowo dzięki technologii rzeczywistości wirtualnej możemy poczuć się prawie tak, jakbyśmy siedzieli tuż obok toru, na którym odbywają się wyścigi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Tiny Trax

odpowiednia dla każdego wieku