Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2009, 11:55

autor: Jiker

Wieści ze świata (BioShock 2, Heavy Rain, LocoRoco) 19/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery LocoRoco Midnight Carnival i Star Wars Battlefront: Elite Squadron, plotki o nowej grze z Mario, zapowiedź kolejnego dodatku do SOCOM: Confrontation i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery LocoRoco Midnight Carnival i Star Wars Battlefront: Elite Squadron, plotki o nowej grze z Mario, zapowiedź kolejnego dodatku do SOCOM: Confrontation i inne. Zapraszamy do lektury.

LocoRoco Midnight Carnival

Amerykański oddział firmy Sony Computer Entertainment poinformował, że LocoRoco Midnight Carnival – kontynuacja popularnej gry logiczno-zręcznościowej, nawiązująca stylem do Halloween – trafi do sprzedaży za pośrednictwem PlayStation Store 29 października. Produkcja będzie się składać z szesnastu poziomów, zaoferuje ponadto tryby kooperacji i rywalizacji wieloosobowej, dwie nowe mini-gry, a także kilka innych dodatków. Jej cena została ustalona na poziomie 15 dolarów.

Mario

Charles Martinet, aktor, który podłożył głos słynnemu Mario – bohaterowi najpopularniejszej serii gier w historii – zdradził za sprawą swojego Twittera, że Nintendo pracuje nad nową odsłoną przygód wąsatego hydraulika. I wcale nie chodzi tu o New Super Mario Bros. Wii, ani też o drugą odsłonę cyklu Galaxy, a o zupełnie nowy tytuł. Czekamy na nowe informacje.

SOCOM: Confrontation

Firma Sony Computer Entertainment zapowiedziała nowy dodatek DLC do sieciowej strzelaniny SOCOM: Confrontation. Rozszerzenie Cold Front zostanie wydane już niebawem, w cenie 14,99 dolarów/euro. W jego skład wejdzie pięć nowych map umiejscowionych w Europie Wschodniej (Uprising, Entrapment, Blizzard, Night Stalker oraz Vigilance), możliwość prowadzenia starć w warunkach zimowych, nowe rodzaje broni, dwa typu amunicji do wyrzutni granatów, śnieżny kamuflaż dla Sił Specjalnych (w tym rosyjskiego Specnazu) i Najemników, termowizja, tryb rozgrywki Arms Race, odrestaurowany system specjalizacji i rozwoju, dodatkowe utwory muzyczne i jeszcze kilka innych nowości. Więcej szczegółów znajdziecie na łamach oficjalnego bloga PlayStation.

Wieści ze świata (BioShock 2, Heavy Rain, LocoRoco) 19/10/09 - ilustracja #1

Star Wars Battlefront: Elite Squadron

Koncern Activision ujawnił oficjalną datę premiery gry Star Wars Battlefront: Elite Squadron na PSP i Nintendo DS. Produkcje trafią do sprzedaży w Europie już 6 listopada. W obu przypadkach dzieło studia Rebellion umożliwi graczom zmagania sieciowe – na PSP do szesnastu osób jednocześnie, z kolei na DS do czterech.

Heavy Rain

Na łamach oficjalnej, japońskiej strony internetowej PlayStation zamieszczony został film poświęcony grze Heavy Rain. Producenci z firmy Quantic Dream poinformowali za jego sprawą, że nagrania motion capture do jednej z najciekawiej zapowiadających się gier przyszłego roku zajęły im aż 170 dni. Premiera pełnej wersji w przyszłym roku (tylko na PS3).

BioShock 2

Geoff Keighley (dziennikarz GameTrailers) poinformował za sprawą Twittera, że już w ten czwartek ujawnione zostaną nowe informacje na temat gry BioShock 2. W trakcie programu GameTrailers TV przedstawiony zostanie również kolejny zwiastun kontynuacji jednej z najlepszych produkcji ostatnich lat.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Bakugan: Battle Brawlers DS

Bakugan: Battle Brawlers Wii

.deTuned

Disney Jonas

We Cheer 2

Shimano Xtreme Fishing

Ghost Pirates of Vooju Island

F1 2009

Hero's Saga: Laevatein Tactics

The Princess and the Frog DS

The Princess and the Frog Wii

Disney's A Christmas Carol

Disney Fairies: Tinker Bell and the Lost

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure

The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

PT Boats: Knights of the Sea

Przegląd tygodnia - auta, giwery i metal video magazyn

Gramy w Forza Motorsport 3 Gramy!

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

gry