Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Disney Jonas (NDS)

Disney Jonas NDS

Gra bazująca na słynnym serialu młodzieżowym pod tym samym tytułem. Śledzimy losy braci Lucasów i prowadzonej przez nich kapeli. Główną jest opcja wzięcia udziału w jednym z sześciu koncertów opartych na modelu rozgrywki znanym z produktów z serii Guitar Hero.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Disney Jonas (NDS)

producent: Altron

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

10listopada2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

JONAS to swoiste połączenie gry muzycznej oraz prostej przygodówki. Całość można sklasyfikować jako męski odpowiednik tytułów opowiadających o perypetiach Hannah Montany.

Omawiana produkcja bazuje na popularnym młodzieżowym serialu telewizyjnym, emitowanym w Stanach Zjednoczonych przez stację Disney Channel. Serial śledzi przygody trzeci braci. Joe, Nick i Kevin są członkami tytułowej kapeli JONAS, a fabuła przedstawia zarówno ich życie prywatne, jak i karierę w showbusinessie. Warto dodać, że w grze oprócz znajdujących się w centrum zainteresowania muzyków pojawiają się także inne postacie znane z telewizyjnej produkcji, między innymi Stella Malone (przyjaciółka członków zespołu i ich stylistka) oraz Macy Misa (zagorzała fanka twórczości braci).

Główną atrakcją elektronicznej wersji przygód rodziny Lucasów jest opcja wzięcia udziału w jednym z sześciu koncertów zorganizowanych przez zespół JONAS. Możemy wcielić się w dowolnego spośród braci, a cała zabawa przypomina uproszczoną wersję modelu rozgrywki znanego chociażby z produktów z serii Guitar Hero. Na ekranie widzimy mianowicie fragment piosenki z kilkoma akordami, a całość musimy zagrać z możliwie jak największą wiernością oryginałowi.

Pomiędzy kolejnymi koncertami towarzyszymy braciom w ich życiu osobistym, dbając o dobre kontakty z przyjaciółmi oraz fanami zespołu, a także odwiedzając wiele znanych z serialu telewizyjnego lokacji (między innymi remizę strażacką będącą siedzibą kapeli). W grze zawarto bogate opcje zmiany wyglądu muzyków, dzięki którym możemy dopasować ich fryzurę czy rodzaj ubioru do własnych upodobań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Disney Jonas

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.