Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiNDSPS3X360PC
Okładka Hannah Montana The Movie (PC)
OkładkaHannah Montana The Movie (PC)

Hannah Montana: Film

Hannah Montana The Movie

Hannah Montana The Movie to gra muzyczna stworzona przez studio Disneya oparta na filmowym hicie o tym samym tytule.

Towarzyskie | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hannah Montana: Film Premiera

7kwi2009

PC X360 PS3 NDS Wii

Hannah Montana The Movie to gra muzyczna oparta na filmie fabularnym o tym samym tytule. Opisywany produkt dość wiernie odzwierciedla hit wytwórni Disneya, będący kontynuacją popularnego serialu Hannah Montana.

Wątek fabularny przedstawia historię nastolatki prowadzącej podwójne życie. Na co dzień jako Miley Stewart uczęszcza ona do szkoły i funkcjonuje jak każda dziewczyna w jej wieku, a ponadto, co ukrywa przed znajomymi, jest również gwiazdą muzyki pop, tytułową Hannah Montana. Ponieważ sekret ten jest coraz trudniej utrzymać w tajemnicy jej ojciec postanawia zabrać ją na 2 tygodnie do rodzinnego domu w Tennessee, gdzie nasza bohaterka ma zdecydować czy ważniejsze jest bycie gwiazdą czy zwykłą „dziewczyną z sąsiedztwa”.

Gra podąża za głównymi wątkami filmu, pozwalając graczom od czasu do czasu podejmować decyzje popychające fabułę do przodu oraz odblokowujące elementy dodatkowe, takie jak piosenki, sceny, ubrania czy akcesoria. Główną osią rozgrywki jest jednak możliwość wzięcia udziału w energetycznych koncertach, gdzie jako Hannah Montana wykonujemy konkretne sekwencje ruchów scenicznych oraz symulujemy grę na gitarze, klawiszach czy perkusji. Do naszej dyspozycji oddano początkowo 6 scen koncertowych oraz 11 piosenek (w tym utwory wykonywane w filmie). Oprócz koncertów czeka na nas szereg mini gier zręcznościowych takich jak jazda konna czy zabawy na wesołym miasteczku.

Dla wielbicieli ciuchów, fatałaszków i przebieranek przygotowano całkiem spory zestaw ubiorów, które włożyć mogą na siebie oba wcielenia naszej bohaterki. Zmiany wizualne wprowadzać możemy także w wyglądzie busa wożącego Hannah na koncerty.

Ostatnia modyfikacja 11 maja 2009

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 345 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hannah Montana: Film

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Hannah Montana: Film Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.13 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista
PS3
X360
PC
Wii
NDS