Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2011, 13:35

autor: Jiker

Wieści ze świata (Bionic Commando Rearmed 2, Armored Core 5, Trapped Dead) 3/02/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ukończeniu prac nad anglojęzyczną wersją Trapped Dead, zabezpieczeniach Bionic Commando Rearmed 2 na PS3, a także nowej grze jednego z twórców Diablo. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ukończeniu prac nad anglojęzyczną wersją Trapped Dead, zabezpieczeniach Bionic Commando Rearmed 2 na PS3, a także nowej grze jednego z twórców Diablo. Zapraszamy do lektury.

Trapped Dead

Firma Iceberg Interactive ogłosiła ukończenie prac nad Trapped Dead – taktyczną strategią utrzymaną w konwencji horroru, nawiązującą pod względem rozgrywki do kultowej serii Commandos. 25 lutego produkcja studia Headup Games, dostępna dotąd wyłącznie na rynku niemieckim, wyląduje w sklepach Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, w krajach Beneluksu oraz w Skandynawii.

Wieści ze świata (Bionic Commando Rearmed 2, Armored Core 5, Trapped Dead) 3/02/11 - ilustracja #1

Armored Core 5

Armored Core 5 (X360, PS3) – najnowsza odsłona popularnej strzelaniny z mechami w rolach głównych, autorstwa japońskiego studia From Software – zostanie wydana nie tylko w Japonii, ale także w Europie i Ameryce Północnej. Do premiery gry dojdzie w 2012 roku. Produkcja zadebiutuje w tych regionach dzięki szerszej współpracy, jaką From Software zdecydowało się podpisać z firmą Namco Bandai. Na mocy umowy mieszkańcy Starego Kontynentu i Ameryki Płn. otrzymają również dostęp do Dark Souls (X360, PS3), kontynuacji świetnego Demon’s Souls.

Bionic Commando Rearmed 2

Bionic Commando Rearmed 2 w wersji na PlayStation 3 to kolejna produkcja firmy Capcom, udostępniona drogą cyfrową, wymagająca od użytkownika platformy Sony stałego połączenia z Internetem (a konkretnie z PlayStation Network). Bez niego niemożliwe jest nawet uruchomienie trybu kampanii dla pojedynczej osoby. Wdrożenie zabezpieczenia ma na celu uniemożliwienie graczom korzystającym z elektronicznej dystrybucji, dzielenie się grami kupowanymi tą drogą (nabytą pozycję można legalnie współdzielić na pięciu kontach założonych na jednej konsoli – posiadacze PS3 sprytnie jednak obchodzą tę regułę, uzyskując dostęp do tytułu za 1/5 ceny).

Wieści ze świata (Bionic Commando Rearmed 2, Armored Core 5, Trapped Dead) 3/02/11 - ilustracja #2

Fortune Online

Studio Gazillion Entertainment zapowiedziało oficjalnie swoją nową produkcję – przeglądarkową, darmową grę MMO Fortune Online. Jednym z jej autorów jest David Brevik, współtwórca Diablo, więc nic dziwnego w tym, że całość przypomina pod względem mechaniki rozgrywki legendarnego hack’n’slasha. Warto odnotować, że właśnie wystartowały zapisy do zamkniętych beta testów gry. Zainteresowani powinni udać się pod ten adres.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Resistance 3

Section 8: Prejudice

inFamous 2

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Call of Duty: Black Ops - pierwsze DLC Gramy!

gry