Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2011, 13:45

Przegląd magazynów z pełnymi wersjami gier – styczeń/luty 2011

Każdego miesiąca w salonach prasowych pojawia się sporo wydawnictw zawierających płyty z pełnym wersjami najróżniejszych gier. Wraz z redakcją serwisu pelnezgazet.pl postanowiliśmy regularnie prezentować przegląd produkcji, które można kupić za grosze z magazynami. Poniżej sprawdzicie co ciekawego pojawiło się w ostatnich tygodniach.

Każdego miesiąca w salonach prasowych pojawia się sporo wydawnictw zawierających płyty z pełnym wersjami najróżniejszych gier. Wraz z redakcją serwisu pelnezgazet.pl postanowiliśmy regularnie prezentować przegląd produkcji, które można kupić za grosze z magazynami. Poniżej sprawdzicie co ciekawego pojawiło się w ostatnich tygodniach.

CD-ACTION 2/2011

Cena: 14,99 zł

Data wydania: 20 stycznia 2010

Gry:

  1. Devil May Cry 3 – Głównym bohaterem gry jest Dante, pół-człowiek i pół-demon, który walczy w obronie dobra ludzkości. Akcja osadzona jest przed wydarzeniami które rozegrały się w pierwszej części gry. Poznajemy zatem historię bohatera oraz spotykamy się z nowymi wrogami z przeszłości (takimi jak Arkham, czy Lady łowczyni demonów). Gra nie różni się od poprzedniej części stylem rozgrywki – dostajemy więc dużo widowiskowych scen i wciągającą fabułę.
  2. Tomb Raider: Anniversary – Wcielamy się w rolę nieustraszonej Pani archeolog. Lara Croft zostaje wynajęta przez potężną organizację, która chce odzyskać mistyczny artefakt. Bohaterka wyrusza w niebezpieczną podróż, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że została wykorzystana i jest pionkiem w większej intrydze. Croft postanawia przeciwstawić się swoim pracodawcom i na własną rękę rozwiązać tajemnicę przedmiotu.
Przegląd magazynów z pełnymi wersjami gier – styczeń/luty 2011 - ilustracja #1

PLAY 2/2011

Cena: 13,90 zł

Data wydania: 20 stycznia 2010

Gry:

  1. Age of Pirates: Opowieści z Karaibów – Gracz wciela się w kapitana wielkiego statku. W grze możemy zdobywać coraz to lepsze łajby, a nawet zagościć w kronice historycznej jako nieustraszony korsarz, łupiący wszystko co stanie mu na drodze. Twórcy przygotowali sporo atrakcji – szesnaście map, urozmaiconą linię brzegową Ameryki Środkowej oraz kilka przybrzeżnych miast. Miasta oraz wyspy można napadać aby zdobywać cenny łup. Złoto zdobędziemy także w bardziej pokojowy sposób, np. handlując rzadkimi przedmiotami. Gra zawiera „czarny rynek” gdzie gracz może handlować niewolnikami zdobytymi podczas napadów. W fabule podkreślono także silny wątek polityczny, ponieważ korsarz może prowadzić swoją działalność na rzecz państwa.
  2. Penumbra: Czarna Plaga – Kontynuacja dobrze znanej serii szwedzkiego studia Frictional Games. Czarna Plaga to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru. Wcielamy się w niej w rolę Philipa który został uwięziony w kompleksie podziemnych budynków. Bohater poszukuje informacji na temat zmarłego ojca. Otoczony przez wrogów musi stawić czoła niebezpieczeństwom i zagadkom.
  3. Vampire Hunters – Jest to połączenie przygodówki, gry akcji i RPG. Produkcja toczy się w czasach współczesnych. Strujemy bohaterem o imieniu Bernard, który pragnie odnaleźć mordercę najsłynniejszego łowcy wampirów – Ivana. Gra jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, dotyczących nie tylko personaliów mordercy, ale i samego wampirzego świata.
Przegląd magazynów z pełnymi wersjami gier – styczeń/luty 2011 - ilustracja #2

GRY TURBO 1/2011

Cena: 8,00 zł

Data wydania: 14 stycznia 2010

Gry:

  1. ATV GP – Wyścigi quadów to temat bardzo aktualny, bo tego typu pojazdy zyskują na popularności. W grze ATV GP dostajemy 18 tras off-roadowych, wymagających przeciwników oraz chociażby zmienną pogodę. Oczywiście nie brakuje możliwość podkręcania naszych pojazdów i rozwijania kariery.
Przegląd magazynów z pełnymi wersjami gier – styczeń/luty 2011 - ilustracja #3

GRY TURBO 1/2011 v1

Cena: 8,00 zł

Data wydania: 14 stycznia 2010

Gry:

  1. Wędkarz 3 – to realistyczny symulator wędkowania przeznaczony zarówno dla wiernych miłośników spędzania wolnego czasu nad wodą z wędką w ręku, jak i dla osób niewprawionych w „wyprawach na ryby”.
Przegląd magazynów z pełnymi wersjami gier – styczeń/luty 2011 - ilustracja #4

Wiadomość opracował serwis http://pelnezgazet.pl/