Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2011, 12:11

autor: Adrian Werner

Warhammer 40,000: Space Marine - obejrzyj długi filmik z rozgrywki

Na tegorocznym Comic-Conie zjawiło się wielu deweloperów, co zaowocowało prawdziwą powodzią nowych materiałów. Jednym z najciekawszych jest prawie dziesięciominutowy zapis rozgrywki z gry Warhammer 40,000: Space Marine.

Comic-Con, zgodnie z nazwą, zaczynał jako konwent poświęcony jedynie komiksom. W ostatnich latach impreza wzbogaciła się jednak również o filmy, seriale i oczywiście także gry. W tym roku jednym z demonstrowanych tytułów był Warhammer 40,000: Space Marine. Dzięki temu możemy teraz obejrzeć długi materiał video z rozgrywki, który pokazuje jak ten tytuł wyglądać będzie w akcji.

Na długim filmiku możemy zobaczyć m.in. masę krwawych starć z orkami i popatrzyć na sposoby wykorzystania plecaków odrzutowych. Całość komentuje producent z THQ i z jego wypowiedzi można wywnioskować, że gra najprawdopodobniej doczeka się dodatków DLC i trybu kooperacyjnego, choć na razie nie mógł on tego oficjalnie potwierdzić.

Zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat gry polecamy zaznajomienie się z poświęconymi jej materiałami opublikowanymi na naszym serwisie:

Warhammer 40,000: Space Marine tworzony jest z myślą o pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Premiera zapowiadana jest 9 września bieżącego roku. Wydawcą gry w Polsce będzie firma CD Projekt. Tytuł można zamawiać w Sklepie GRY-OnLine, gdzie edycja konsolowa kosztuje 179,90 zł, a pecetowa 99,90 zł.

Ostatnia aktualizacja: 2011-07-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.