Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2011, 11:57

autor: Hed

Assassin’s Creed - wyciekł tajemniczy film

Na jednym z serwisów pojawił się tajemniczy film najwyraźniej powiązany z serią Assassin’s Creed. Materiał podobno został przygotowany dla firmy Ubisoft, chociaż jego znaczenie jest na razie nieznane.

W sieci pojawił się tajemniczy film zatytułowany Assassin’s Creed Revelations Seizure, który najwyraźniej został przygotowany na zlecenie firmy Ubisoft. Materiał prezentuje chirurga szykującego się do operacji na podejrzanym pacjencie. W tle przewija się też interfejs rodem z Animusa, czyli urządzenia dobrze znanego fanom serii Assassin’s Creed.

Tajemnicza animacja pojawiła się kilka dni temu i do tej pory nie została potwierdzona przez Ubisoft. Opublikował ją użytkownik popularnego serwisu typu imageboard, który wyjaśnił, że chodzi o wewnętrzny projekt przygotowany dla Ubisoft Cinematics. Rzekomy animator odpowiada podobno za postać leżącą na stole.

Tak naprawdę trudno powiedzieć, jakie jest przeznaczenie i znaczenie filmu, bo Ubisoft na razie nie skomentował sprawy. Firma jest znana z prowadzenia wirusowych kampanii, bawienia się w gry z alternatywną rzeczywistością (ARG) i tworzenie animacji oraz seriali na potrzeby swoich produkcji (np. Assassin’s Creed: Lineage).

Assassin’s Creed - wyciekł tajemniczy film   - ilustracja #1

Producent pracuje nad kolejną odsłoną serii o przygodach Ezio, czyli Assassin’s Creed Revelations. W rozmowie z serwisem Guardian przedstawiciel ekipy zajmującej się grą wyjaśnił, że priorytetem jest utrzymanie spójności uniwersum. Nowa część wyjaśni rolę włoskiego zabójcy i wprowadzi do dalszych wydarzeń, związanych z rokiem 2012 i mitami o końcu świata.

Revelations będzie też finałem dla powiązanych ze sobą wątków Ezio oraz Altaira. Podczas zabawy spotkamy naturalnie sporo historycznych postaci, w tym Sulejmana i jego krewnych. W grze nie zabraknie trybu multiplayer, rozbudowanego o nowe atrakcje i funkcje.

Assassin’s Creed: Revelations trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2011-07-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.