Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2017, 11:22

Udostępniono mapę Total War: Warhammer II – Mortal Empires

Zespół Creative Assembly opublikował mapę z Mortal Empires, czyli darmowego dodatku, który pozwoli na zabawę na połączonych terytoriach z obu odsłon cyklu Total War: Warhammer.

TOTAL WAR: WARHAMMER II W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Creative Assembly
  2. Wydawca: SEGA
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 28 września 2017 r.

Studio Creative Assembly udostępniło obrazek z mapą Mortal Empires, czyli kampanii, która pozwoli na zabawę na połączonych terytoriach z Total War: Warhammer oraz Total War: Warhammer II. Opublikowana grafika nie tylko pokazuje cały teren, na którym będzie prowadzona rozgrywka, ale również wskazuje lokacje startowe dla legendarnych lordów.

Mortal Empires ukaże się 26 października w formie darmowego dodatku do Total War: Warhammer II. Aby uzyskać do niego dostęp będziecie musieli mieć zainstalowaną na dysku drugą część cyklu oraz posiadać w bibliotece gier Steam pierwsze Total War: Warhammer.

Kampania ma być kompatybilna z dodatkami DLC do pierwszej części cyklu, więc ich posiadacze będą mogli wykorzystać oferowane przez nie armie w Mortal Empires. Wyjątkiem jest tu rozszerzenie Norsca, oferujące dwa grywalne plemiona z północy Starego Świata - Norski i Zimowego Kła. Wsparcie dla tych frakcji dodane zostanie w późniejszym terminie.

Przypomnijmy, że Total War: Warhammer II trafiło do sprzedaży 28 września tego roku. Gra dostępna jest wyłącznie na pecety.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Total War: Warhammer II – Nowy Świat, stary Warhammer
  3. Total War: Warhammer II – kompendium