Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2017, 18:42

autor: Góral

Total War: Warhammer II - pierwszy zwiastun na silniku gry

Firma SEGA wypuściła nowy zwiastun gry Total War: Warhammer II, na którym pokazano rasę Lizardmenów (Jaszczuroludzie). W odróżnieniu od pierwszego materiału wideo, ten został stworzony na silniku gry.

Kilka tygodni temu doczekaliśmy się zapowiedzi gry Total War: Warhammer II. Choć firma SEGA pokazała wtedy pierwszy zwiastun, to niestety nie został on stworzony na silniku gry. Dziś jednak sytuacja uległa zmianie, gdyż zaprezentowano drugi materiał wideo, przedstawiający rasę Lizardmenów (Jaszczuroludzie). Oprócz nich w grze pojawią się także High Elves (Elfy Wysokiego Rodu), Dark Elves (Mroczne Elfy) oraz przedstawiciele jeszcze jednej, nieujawnionej frakcji. W produkcję będzie można zagrać w przyszłym miesiącu podczas targów E3, więc dopiero wtedy doczekamy się pokazu rozgrywki, a na razie musi nam wystarczyć to, co jest.

Fani serii pewnie wiedzą, czego należy się spodziewać po drugim Warhammerze, ale przypomnijmy kilka najważniejszych rzeczy. Wspomniane cztery rasy będą walczyć o kontrolę nad Wielkim Wirem, wykonując zadania utrudniające życie przeciwnikom. Akcja rozgrywać będzie się aż na czterech kontynentach – Ulthuanie, Naggaroth, Południowych Ziemiach oraz Lustrii.

Jednym z ciekawszych patentów będzie jednak współpraca dwójki z jedynką. Po premierze gry Total War: Warhammer II otrzymamy możliwość pobrania wielkiej mapy, łączącej wszystkie tereny z obu produkcji. Dzięki temu będziemy mogli rozegrać kampanię, mając do dyspozycji nie tylko olbrzymi świat, ale także frakcje dostępne w dwóch tytułach.

Lord Mazdamundi w pełnej okazałości. - Total War: Warhammer II - pierwszy zwiastun na silniku gry - wiadomość - 2017-05-15
Lord Mazdamundi w pełnej okazałości.
Total War: Warhammer II - pierwszy zwiastun na silniku gry - ilustracja #3
Total War: Warhammer II - pierwszy zwiastun na silniku gry - ilustracja #4
Total War: Warhammer II - pierwszy zwiastun na silniku gry - ilustracja #5

Ostatnia aktualizacja: 2017-05-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War: Warhammer II

Total War: Warhammer II