Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 16:43

autor: AlexB

Total War: Warhammer II - znamy datę premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Firma Sega i studio Creative Assembly ogłosiły oficjalną datę premiery gry Total War: Warhammer II. Zadebiutuje ona na rynku 28 września bieżącego roku. Ponadto poznaliśmy również zawartość kolekcjonerskiej edycji The Serpent God.

Total War: Warhammer II został oficjalnie zapowiedziany pod koniec marca bieżącego roku. Od tamtej pory pojawiło się kilka informacji na jego temat. Dowiedzieliśmy się między innymi, że w kolejnej odsłonie popularnego cyklu gier strategicznych od brytyjskiego studia Creative Assembly gracze przeniosą się na kontynent Lustria (warhammerowy odpowiednik Ameryki Południowej) i będą mogli pokierować czterema nowymi rasami w mocno nastawionych na narrację kampaniach, a tryb kooperacji umożliwi poprowadzenie jednej takiej rozgrywki przez dwie osoby. Dotąd nie ujawniono jednak daty premiery. Dziś się to zmieniło. Jak podała w oficjalnym komunikacie firma Sega, wydawca produkcji, Total War: Warhammer II zadebiutuje na półkach sklepowych 28 września 2017 roku. Można już składać zamówienia przedpremierowe, między innymi na platformie Steam (gra kosztuje 59,99 euro, czyli około 250 złotych). Przypominamy, że tytuł dostępny będzie w polskiej wersji językowej (kinowej) wyłącznie na PC.

Total War: Warhammer II - znamy datę premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej - ilustracja #1

Brytyjczycy ze studia Creative Assembly podali również zawartość kolekcjonerskiej edycji gry, nazwanej przez twórców The Serpent God. Ma ona być zapakowana w eleganckie, turkusowe pudełko, ozdobione glifami. W jego wnętrzu znajdzie się:

  • Zestaw Ras do gry Total War: WARHAMMER – dodatek do pierwszej odsłony tej miniserii, o którym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Nie wiadomo na razie, jaka frakcja zostanie dodana wraz z jego premierą (nie będzie to jednak Kislev), lecz twórcy obiecują nowe mechaniki, jednostki oraz dwóch niespotykanych dotąd lordów. DLC zostanie oddane w ręce graczy jeszcze przed premierą Total War: Warhammer II. Warto również zaznaczyć, że wszyscy, którzy zakupią „dwójkę” przed premierą lub w ciągu tygodnia po niej, otrzymają ten dodatek za darmo.
  • Artbook.
  • Steelbook na płyty z grą.
  • Poradnik do gry.
  • Arkusz z naklejkami.
  • Płócienna mapa świata gry.
  • Naszyjnik w kształcie miecza saurusów z 8GB USB
  • Rzeźbione, kościane totemy.
  • Kamienna zagadka w kształcie kuli.

Edycję The Serpent God można zakupić między innymi tutaj. Kosztuje ona 119,99 euro (około 502 złote). Należy pamiętać, że ilość jej egzemplarzy jest ograniczona.

Zawartość edycji The Serpent God. / Źródło: totalwar.com - Total War: Warhammer II - znamy datę premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2017-06-17
Zawartość edycji The Serpent God. / Źródło: totalwar.com

Ponadto do sklepów trafi również edycja limitowana tytułu, zawierająca steelbook, zestaw naklejek oraz poradnik do gry. Więcej informacji na jej temat możecie znaleźć tutaj.

Zawartość edycji limitowanej. / Źródło: totalwar.com - Total War: Warhammer II - znamy datę premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2017-06-17
Zawartość edycji limitowanej. / Źródło: totalwar.com

Rozgrywka z Total War: Warhammer II zostanie zaprezentowana podczas konferencji PC Gaming Show na E3, która odbędzie się już dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego. Śledźcie portal GRYOnline.pl, aby nie przegapić naszych wrażeń z pokazu.