Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 15:18

autor: Góral

Assassin's Creed: Origins - nowy, długi fragment rozgrywki

W sieci pojawił się nowy fragment rozgrywki z Assassin's Creed: Origins. Materiał trwa blisko pół godziny i pozwala zaznajomić się z szeregiem elementów nadchodzącej produkcji.

Wczoraj doczekaliśmy się pierwszej prezentacji rozgrywki z Assassin's Creed: Origins, ale to nie wszystko, gdyż na kanale LPmitKev w serwisie YouTube pojawiło się widoczne poniżej nagranie, na którym możecie obejrzeć dużo dłuższy fragment gameplayu, pokazujący m.in. nurkowanie, pływanie łodzią i wiele innych elementów produkcji.

Przypominamy, że w produkcji wcielimy się w Bayeka – obrońcę starożytnego Egiptu, który zapoczątkował bractwo Asasynów. Tytuł, choć na pierwszy rzut oka bardzo przypomina wcześniejsze odsłony, posiadać ma szereg nowinek. Deweloperzy wprowadzą m.in. rozwiązania znane z gatunku RPG, umożliwiając rozwijanie postaci w kilku kierunkach. Zmianie ulegnie także system walki, który ma być nieco bardziej wymagający. Ponadto misje fabularne będą oferować sporo swobody w ich rozwiązywaniu, a także kolejności, w jakiej je wykonujemy. Poza tym podczas zabawy mamy zwiedzać grobowce, przemierzymy Saharę, trafimy do dużych miast i małych wiosek, a nawet popływamy po wodach Morza Śródziemnego.

Assassin's Creed: Origins ukaże się 27 października bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Gra dostępna będzie w kilku edycjach, o których pisaliśmy w naszej poprzedniej wiadomości.

Assassin's Creed: Origins - nowy, długi fragment rozgrywki - ilustracja #1