Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 września 2022, 17:17

autor: Krzysiek "kalwa" Kalwasiński

Amazon Prime Gaming na październik 2022 z 7 grami [Aktualizacja]

Do usługi Amazon Prime Gaming trafi prawdopodobnie kilka solidnych gier. Mowa m.in. o takich tytułach jak Total War: Warhammer II, Fallout 76 i Śródziemie: Cień wojny. Aktualizacja: oferta została oficjalnie potwierdzona.

Źródło fot. Xbox
i

Aktualizacja

Zgodnie z tradycją, nieoficjalne doniesienia ze strony Dealabs zostały potwierdzone. Na oficjalnym blogu Prime Gaming pojawiła się oferta oraz prezentujący ją film, który znajdziecie poniżej.

Oryginalna wiadomość

Najnowszy przeciek, pochodzący ze strony Dealabs, od praktycznie nieomylnego użytkownika billbil-kun, wskazuje, że do Amazon Prime Gaming wraz z początkiem października trafi kilka solidnych gier. Abonenci usługi będą mogli przypisać do swoich kont siedem gier, w tym trzy większe produkcje.

Usługę Amazon Prime Gaming kupisz tutaj

  1. Fallout 76 (do pobrania przez Microsoft Store) swego czasu ustanowił przykład jednej z najgorszych premier wysokobudżetowych gier. Produkcji nieco oberwało się najpierw za sam fakt bycia sieciowym RPG w kultowym uniwersum, a później za niekończącą się paradę bugów i stosowanie przez Bethesdę nieprzyjaznych graczom praktyk. Teraz jest już znacznie lepiej – po licznych aktualizacjach najnowszy Fallout stanowi ciekawą produkcję, po którą warto sięgnąć.
  2. Śródziemie: Cień Wojny (do pobrania przez GOG) to kontynuacja cenionego Cienia Mordoru. Znów lądujemy w otwartym świecie w uniwersum wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena, mając do dyspozycji o wiele większą mapę, rozbudowany system Nemesis i większe możliwości w eksploracji.
  3. Total War: Warhammer II (do pobrania przez Epic Games Store) to druga odsłona strategii osadzonej w fantastycznym uniwersum. W odróżnieniu od poprzednika, akcja toczy się nie w Starym Świecie, a na czterech kontynentach o nazwach Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie oraz Lustria. Oprócz toczenia bitew w czasie rzeczywistym, zadbać musimy również o rozwój naszej armii poprzez rozbudowę miast i zarządzanie ekonomią – w takich momentach akcja toczy się w systemie turowym.
  4. Glass Masquerade (do pobrania przez Legacy Games) to coś, czym mogą zainteresować się entuzjaści układania puzzli. Zabawa polega na układaniu witraży stanowiących tło tarczy zegarowych. Małą produkcję cechuje ciekawy styl artystyczny przywodzący na myśl art deco i dokonania XX-wiecznych witrażystów. Całość podana jest w przyjemnej dla oka oprawie wizualnej.
  5. Loom to klasyka point ‘n’ click. Odpowiada za nią cenione studio Lucas Arts – znane przede wszystkim za sprawą serii Monkey Island. Wyjątkowa opowieść przenosi nas do magicznego świata, którym rządzą „tkacze” posiadający możliwość kreowania rzeczywistości. Wcielamy się w chłopca imieniem Bobbin Threadbare; jego przeszłość owiana jest tajemnicą, a on sam posiada wyjątkowy talent.
  6. Hero's Hour to kolejna gra strategiczna, która pojawia się w zestawieniu. Znajdziemy w niej jednak również elementy RPG, a co ciekawsze – unikalne połączenie strategii czasu rzeczywistego i turowej. Całość toczy się na proceduralnie generowanych mapach, na których walczymy z przeciwnikami i zbieramy surowce służące do rozbudowy własnego miasta.
  7. Horace to przygodowa gra platformowa z elementami metroidvanii. Opowiada o robocie, którego sielankowe życie zostaje zakłócone przez tragiczne wydarzenie.

Oferta nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale można bezpiecznie założyć, że większość pozycji faktycznie trafi do usługi. W międzyczasie warto przypisać do swoich kont gry z trwającej jeszcze, wrześniowej oferty.

  1. Amazon Prime Gaming na wrzesień 2022
  2. Amazon podnosi cenę Prime w kilku krajach Europy

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.