Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2021, 17:03

autor: Adrian "Ness" Piotrowski

Total War: Warhammer 3 - kolejne teasery, Kislev i demon na obrazku

Creative Assembly pokazało kolejne dwa teasery, zapowiadające prawdopodobnie Total War: Warhammer 3. Tymczasem na Reddicie ukazał się obrazek, który może być wyciekiem jednej z grafik promocyjnych.

Creative Assembly kontynuuje swoją kampanię promocyjną, mającą prawdopodobnie na celu przygotowanie graczy na oficjalną zapowiedź trzeciej części serii Total War: Warhammer.

Przedwczoraj pojawił się pierwszy teaser, który ukazał konstelację gwiazd zwaną Pasem Grungniego (symbol wojennej sprawności). Kolejne dwa pokazały trzy następne gwiazdozbiory. W filmiku o nazwie Heed the Heavens ukazały się Dudy (symbol oszustwa), a wczoraj w animacji nazwanej Sigmar protect us all… widzowie mogli ujrzeć zarówno Bębniarza (symbol zabawy i radości), jak i Kocioł Rhyi (symbol łaski, śmierci i tworzenia). Wszystkie cztery konstelacje są związane kolejno z czterema najważniejszymi bogami Chaosu: Khorne’em, Tzeentchem, Slaaneshem i Nurgle’em. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszystkich czterech zobaczymy w najnowszej odsłonie Total War: Warhammer.

Jakby tego było mało, na Reddicie na oficjalnym kanale poświęconym serii Total War jeden z użytkowników podzielił się obrazkiem, który przedstawia Krwiopijcę (jednego z najgroźniejszych demonów Khorne’a) walczącego z oddziałami państwa Kislev. Grafika została nazwana rzekomym wyciekiem z trzeciej odsłony Total War: Warhammer. Komentarze wskazują na jej nadzwyczajną jakość czy modele postaci będące niemalże identyczne do tych z najnowszych edycji oryginalnego Warhammera Fantasy tworzonego przez Games Workshop. Ponadto niektórzy sugerują, że wyciek może być celowym działaniem Creative Assembly, by jeszcze bardziej wypromować nadchodzącą grę.

Total War: Warhammer 3 - kolejne teasery, Kislev i demon na obrazku - ilustracja #1
Rzekomy wyciek, który przedstawia walkę demona Chaosu z armią Kislevu. Źródło: Reddit

Wszystkie te informacje nie są potwierdzone i stanowią jedynie przypuszczenia. Czy okażą się one prawdziwe? Pozostaje nam jedynie zważać na Niebiosa. Total War: Warhammer III ma być ostatnią częścią cyklu wojennych strategii umieszczonych w świecie Warhammera Fantasy i zwieńczeniem rozpoczętej w 2016 roku trylogii.