Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2020, 09:24

autor: Aquma

Henry Cavill trafił do Total War: Warhammer 2

Henry Cavill otrzymał własną postać w Total War: Warhammer II. Mowa o jednym z bohaterów dodanych do gry w najnowszym dodatku The Warden and the Paunch. Aktor przyznał kiedyś, że lubi grać w produkcje z serii Total War.

Henry Cavill trafił do Total War: Warhammer 2 - ilustracja #1
Henry Cavill trafił do gry… tak jakby.

W SKRÓCIE:

  1. Henry Cavill otrzymał własną postać w TW:W2;
  2. jest to unikatowy wariant bohatera – Loremastera z Hoeth – posiadający cechę specjalną White Wolf, w nawiązaniu do serialu Wiedźmin;
  3. aktor w przeszłości przyznał, że darzy sympatią serię Total War oraz lubi malować figurki do gry bitewnej Warhammer.

Twórcy Total War: Warhammer II – studio Creative Assembly - postanowili sprawić niespodziankę graczom. Wraz z najnowszym DLC The Warden and the Paunch dodali do gry postać nawiązującą do Henry’ego Cavilla – odtwórcy roli Geralta w serialu Wiedźmin od Netfliksa (via PCGamesN). Warto odnotować, że wspominany aktor w przeszłości przyznał, że lubi serię Total War, a fani niejednokrotnie żartowali sobie, że powinien trafić do TW:W2.

Postać, o której mowa, nosi imię… Cavill. Jest to unikatowy wariant jednego z bohaterów Wysokich Elfów – tzw. Loremastera z Hoeth. Co ciekawe, wojownik posiada zdolność specjalną White Wolf, która daje bonus +15 do ataku w walce z dużymi przeciwnikami – jest to wyraźne gameplayowe nawiązanie do Wiedźmina.

Henry Cavill trafił do Total War: Warhammer 2 - ilustracja #2
Cavill w Total War: Warhammer II.

Związek pomiędzy Henrym Cavillem i omawianym bohaterem w Total War: Warhammer II został potwierdzony przez reżysera gry, Richarda Aldridge’a.

Uwielbiam ożywiać świat Warhammera i tak jak wielu naszych fanów, czerpię satysfakcję z grania nowymi postaciami lub malowania którejś z moich figurek w domu. Więc kiedy zobaczyłem, jak pan Cavill wspomniał, że nic nie cieszy go bardziej niż odpalenie Total War: Warhammera lub pomalowanie kilku modeli w wolnym czasie, pomyślałem, że fajnie będzie go jakoś dodać do gry, tak jak przez lata zrobiliśmy to z wieloma deweloperami. Może nawet zauważycie mnie.

Wraz z pojawieniem się Warden and the Paunch poczułem, że to dobry moment na włączenie Henry'ego. A jaki może być lepszy sposób, niż dodanie potężnego Loremastera z Hoeth'a z kilkoma cechami szczególnymi, którego można mieć przy swoim boku rozpoczynając kampanię jako Eltharion – powiedział Richard Aldridge w wypowiedzi dla PCGamesN.

  1. Total War: Warhammer II – strona oficjalna
  2. Total War: Warhammer II – poradnik
  3. Recenzja gry Total War: Warhammer II – Nowy Świat, stary Warhammer