Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2020, 09:25

autor: Adrian Werner

Mafia 1 Remake to większa mapa, rozszerzona fabuła i motocykle

Dowiedzieliśmy się więcej na temat Mafia: Definitive Edition. Remake gry Mafia 1 zaoferuje m.in. większą mapę, rozszerzoną fabułę oraz możliwość jazdy na motocyklach.

Mafia 1 Remake to większa mapa, rozszerzona fabuła i motocykle - ilustracja #1
Nie tylko oprawa graficzna ulegnie zmianie.
Remake Mafia 1 to m.in.:
  1. większa mapa;
  2. rozszerzona fabuła;
  3. motocykle;
  4. przedmioty kolekcjonerskie;
  5. nowy silnik i grafika;
  6. system osłon.

Wczoraj na rynku zadebiutowały gry Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. Fani cyklu najbardziej czekają jednak na Mafia: Definitive Edition, gdyż będzie ona jedynym remakiem w zestawie. Na oficjalnej stronie projektu opublikowano właśnie artykuł, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że produkcja zaoferuje nie tylko ulepszoną grafikę, ale również sporo nowej zawartości w porównaniu z pierwowzorem z 2002 roku.

Świat gry w Mafia: Definitive Edition będzie większy niż w oryginale. Rozszerzona zostanie również fabuła. Niektóre wątki i postacie, które pierwotnie odgrywały małą rolę, zostaną pogłębione. Lista dostępnych pojazdów poszerzy się o motocykle. Ponadto gracze będą mogli zbierać przedmioty kolekcjonerskie.

To nie jedyne atrakcje, jakie czekają na graczy. Kolejne poznamy 6 czerwca tego roku na prezentacji PC Gaming Show, podczas której zobaczymy również gameplay z Mafia: Definitive Edition.

Przypomnijmy, że gra ukaże się 28 sierpnia na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Produkcję będzie można kupić oddzielnie lub w tańszym zestawie Mafia: Trilogy, zawierającym również Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. W przypadku nabycia kolekcji w nowe wersje drugiej i trzeciej części cyklu można zagrać już teraz.

Osoby, które kupią Mafia: Definitive Edition przed premierą otrzymają w nagrodę zestaw wirtualnych przedmiotów do wykorzystania w grze, w tym pojazd Smith V12 limousine, dodatkowe elementy kosmetyczne, złotą skórkę na pistolet półautomatyczny oraz strój Dona.

  1. Oficjalna strona serii Mafia
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach