Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2020, 09:25

Mafia 1 Remake to większa mapa, rozszerzona fabuła i motocykle

Dowiedzieliśmy się więcej na temat Mafia: Definitive Edition. Remake gry Mafia 1 zaoferuje m.in. większą mapę, rozszerzoną fabułę oraz możliwość jazdy na motocyklach.

Mafia 1 Remake to większa mapa, rozszerzona fabuła i motocykle - ilustracja #1
Nie tylko oprawa graficzna ulegnie zmianie.
Remake Mafia 1 to m.in.:
  1. większa mapa;
  2. rozszerzona fabuła;
  3. motocykle;
  4. przedmioty kolekcjonerskie;
  5. nowy silnik i grafika;
  6. system osłon.

Wczoraj na rynku zadebiutowały gry Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. Fani cyklu najbardziej czekają jednak na Mafia: Definitive Edition, gdyż będzie ona jedynym remakiem w zestawie. Na oficjalnej stronie projektu opublikowano właśnie artykuł, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że produkcja zaoferuje nie tylko ulepszoną grafikę, ale również sporo nowej zawartości w porównaniu z pierwowzorem z 2002 roku.

Świat gry w Mafia: Definitive Edition będzie większy niż w oryginale. Rozszerzona zostanie również fabuła. Niektóre wątki i postacie, które pierwotnie odgrywały małą rolę, zostaną pogłębione. Lista dostępnych pojazdów poszerzy się o motocykle. Ponadto gracze będą mogli zbierać przedmioty kolekcjonerskie.

To nie jedyne atrakcje, jakie czekają na graczy. Kolejne poznamy 6 czerwca tego roku na prezentacji PC Gaming Show, podczas której zobaczymy również gameplay z Mafia: Definitive Edition.

Przypomnijmy, że gra ukaże się 28 sierpnia na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Produkcję będzie można kupić oddzielnie lub w tańszym zestawie Mafia: Trilogy, zawierającym również Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. W przypadku nabycia kolekcji w nowe wersje drugiej i trzeciej części cyklu można zagrać już teraz.

Osoby, które kupią Mafia: Definitive Edition przed premierą otrzymają w nagrodę zestaw wirtualnych przedmiotów do wykorzystania w grze, w tym pojazd Smith V12 limousine, dodatkowe elementy kosmetyczne, złotą skórkę na pistolet półautomatyczny oraz strój Dona.

  1. Oficjalna strona serii Mafia