Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2020, 19:39

autor: Vergil

Mafia 2 EO i Mafia 3 EO już do kupienia. Za darmo dla posiadaczy poprzednich wersji

Dzisiaj do sprzedaży trafiły dwie z trzech gier tworzących zestaw Mafia: Trilogy, czyli Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. Mafia: Definitive Edition, czyli remake pierwszej części serii, zadebiutuje natomiast pod koniec wakacji.

W SKRÓCIE:
  1. Mafia II: Edycja Ostateczna i Mafia III: Edycja Ostateczna są już dostępne;
  2. Mafia: Edycja Ostateczna zadebiutuje 28 sierpnia;
  3. dla nabywców wyżej wymienionych gier twórcy przygotowali bonusy w postaci strojów głównych bohaterów do wykorzystania w każdej z tych pozycji.

Do sprzedaży trafiły dwie z trzech produkcji wchodzących w skład kompilacji Mafia: Trilogy. Mowa o zremasterowanej wersji drugiej części tej kultowej serii i o kompletnej edycji trzeciej odsłony cyklu. Na remake pierwszej gry spod tego szyldu przyjdzie nam poczekać do 28 sierpnia bieżącego roku. Choć pudełkowa wersja trylogii zadebiutuje tego samego dnia, gracze już teraz mogą nabyć za 249 złotych ów pakiet w wersji cyfrowej (do sierpnia poczekają jedynie na odblokowanie wspomnianego remake’u) lub złożyć zamówienie przedpremierowe na jego wersję pudełkową.

W chwili, w której są pisane te słowa, grę Mafia II: Edycja Ostateczna można kupić w wersji na Xboksa One i PlayStation 4, a wyceniono ją na 124 złote. Na Steamie tytuł nie jest jeszcze dostępny (choć powinien być wkrótce). Gracze, którzy posiadają pierwowzór na platformie Valve, otrzymają przy tym darmową aktualizację do zremasterowanej wersji.

Mafia III: Edycja Ostateczna jest dostępna zarówno na Steamie, jak i w sklepie Microsoftu oraz PlayStation Store i na wszystkich platformach kosztuje 124 złote. Warto dodać, że posiadacze cyfrowej wersji pierwowzoru na PC, PlayStation 4 lub Xboksa One również otrzymali darmową aktualizację do Edycji Ostatecznej.

Mafia: Edycja Ostateczna jako samodzielna produkcja ma być z kolei nieco droższa niż remastery „dwójki” i „trójki”. 2K Games wyceniło ten tytuł na 169 złotych; zamówienia można składać w sklepie Microsoftu oraz na oficjalnej stronie internetowej marki.

Mafia 2 EO i Mafia 3 EO już do kupienia. Za darmo dla posiadaczy poprzednich wersji - ilustracja #1
Dwie z trzech gier tworzących odświeżoną trylogię Mafia są już dostępne.

Nabywcy remake'u pierwszej Mafii mogą przy tym liczyć na możliwość wykorzystania ubrania Tommy'ego (głównego bohatera) w dwóch następnych częściach serii. To samo będą mogli zrobić ze strojem Vito Scaletty posiadacze zremasterowanej Mafii II oraz ubraniem Lincolna Claya nabywcy Mafii III: Edycji Ostatecznej.

Na koniec mamy dla Was porównanie oryginalnej wersji drugiej części serii i jej remastera, a także zwiastun tego drugiego.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Mafia