Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2011, 10:37

autor: Sarge

Sześć minut rozgrywki z gry Resident Evil: Operation Raccoon City

Jeśli jeszcze mało Wam materiałów na temat Resident Evil: Operation Raccoon City, to powinien Was zainteresować najnowszy, trwający sześć minut film prezentujący rozgrywkę w tym tytule.

Na łamach serwisu Kotaku pojawił się nowy, niemal sześciominutowy film pokazujący rozgrywkę w Resident Evil: Operation Raccoon City. Wcześniej gra była prezentowana na czerwcowych targach E3.

Opublikowane przez nas wcześniej materiały z Los Angeles nie grzeszyły długością, dlatego ten dzisiejszy powinien zainteresować fanów wyczekujących tytułu. Niestety, całość została nagrana zewnętrzną kamerą, w związku z czym trudno o obiektywną ocenę oprawy graficznej. Nie ma jednak większego problemu, aby przyjrzeć się rozgrywce, która znacznie zyskała na dynamice w stosunku do „głównych” odsłon serii.

Resident Evil: Operation Raccoon City ukaże się pod koniec bieżącego roku na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Akcja gry rozgrywa się w 1998 roku, między drugą i trzecią częścią cyklu. W odróżnieniu od pozostałych odsłon serii, ta jest drużynową strzelaniną, w której musimy przede wszystkim wyeliminować licznych wrogów czyhających na ulicach Raccoon City. Rozgrywka przypominać będzie obie odsłony Left 4 Dead – tym bardziej, że całość zostanie wzbogacona o czteroosobowy tryb kooperacji.