Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2011, 10:38

autor: Szymon "Hed" Liebert

Saints Row 3 dostanie wiele zwariowanych dodatków

Katapulta strzelająca ludźmi i działko na ośmiornice to tylko dwa przykłady zwariowanych dodatków do gry akcji Saints Row 3. THQ i Volition planują sporo tego typu rozszerzeń, więc na brak atrakcji po premierze narzekać nie będziemy.

Firmy THQ i Volition wydadzą wiele dodatków do gry akcji z otwartym światem Saints Row: The Third. Wydawca rozpoczął sprzedaż „przepustek sezonowych”, które zagwarantują dostęp do trzech planowanych pakietów misji. Oprócz tego, osoby zamawiające grę przed premierą mogą liczyć na jeszcze jedno, wyjątkowo zwariowane rozszerzenie.

Obecnie Season Pass jest dostępna tylko dla osób, które zamówią grę przedpremierowo w sklepie THQ. Pierwszych 3 tysiące klientów otrzymało ją za darmo. Po premierze wydawca zapewne opublikuje przepustkę dla wszystkich, chociaż jej cena jest jeszcze nieznana. Przedsmakiem DLC do Saints Row 3 jest pakiet sygnowany przez Profesora Genki.

Hyper Ordinary Pre-Order Pack otrzymają osoby zamawiające grę przedpremierowo. W zestawie znajdziemy gustowny i wygodny strój Profesora Genki oraz jego ulubione bronie: samochód z katapultą oraz wyrzutnię strzelającą małymi ośmiornicami, które przejmują kontrolę nad umysłami przeciwników. Sprawdźcie zresztą poniższy zwiastun.

Saints Row: The Third zapowiada się świetnie, bo podąża ścieżką wytyczoną przez poprzedniczki. Zamiast klona Grand Theft Auto IV, który od czasu do czasu uderzał w poważniejsze tony, dostaniemy jedną z najbardziej zwariowanych „piaskownic” na rynku. Niedowiarkom polecamy poprzednie filmy z rozgrywki i pozostałe materiały.

Saints Row 3 zostanie wydany w Polsce przez firmę CD Projekt. Gra pojawi się w listopadzie tego roku i będzie dostępna na pecetach, Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

  1. Nowy film z szalonego Saints Row: The Third
  2. Zobacz zwariowane pomysły twórców Saints Row: The Third
  3. Galeria