Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2011, 11:10

autor: Sarge

Zobacz zwariowane pomysły twórców Saints Row: The Third na nowym filmie z rozgrywki

Targi E3 przyniosły ze sobą prezentację rozgrywki w Saints Row: The Third – trzeciej części popularnego gangsterskiego cyklu. Opublikowany materiał pokazuje, że twórcy kładą duży nacisk na humor.

Targi E3 przyniosły ze sobą prezentację rozgrywki w Saints Row: The Third – trzeciej części popularnego gangsterskiego cyklu. Opublikowany materiał pokazuje, że twórcy kładą duży nacisk na humor.

Niepublikowany nigdzie wcześniej fragment serwisowi Gamespot przedstawił Greg Donovan, starszy producent w studiu Volition. Na filmie widzimy głównego bohatera biegającego po wirtualnym mieście, sprzedającego ciosy w krocze, beztrosko tańczącego na ulicy czy... okładającego przechodniów gigantycznym dildo. Deweloper traktuje zabawę w swojej produkcji z dużym przymrużeniem oka i zapewne nie każdemu takie rozwiązanie przypadnie do gustu.

Gra w pewnych momentach nie ma wiele wspólnego z realizmem. Na porządku dziennym stoi wysłanie nalotu bombowego na grupkę bandytów oraz jazda czołgiem po ulicach miasta i demolka wszystkiego co się rusza. Apogeum absurdu zostało osiągnięte, gdy bohater przebrał się w kiczowato wyglądający strój kosmiczny, a następnie zasiadł za sterami futurystycznego myśliwca.

Równie humorystycznie do swojej roboty podeszli projektanci występujących w grze samochodów. Na filmie zobaczyć możemy pojazd z wizerunkiem postaci przypominającej Elvisa Presleya lub z wielkim działem strzelającym spanikowanymi ludźmi na odległość kilkuset metrów. W pełnej wersji ujrzymy zapewne jeszcze więcej równie wymyślnych pomysłów.

Saints Row: The Third ukaże się 18 listopada w Europie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. Wcielimy się tutaj w znanego z poprzednich części serii gangstera należącego do gangu Saints. Po tym, jak objęliśmy niemal całkowitą kontrolę nad miastem Stilwater, nagle władzę nad metropolią zechce nam odebrać nowy gracz w przestępczym światku - Syndicate.