Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 listopada 2017, 19:00

autor: AlexB

Święto polskich gier na GOG.com [AKTUALIZACJA: Syberia za darmo]

Na platformie GOG.com rozpoczęło się Święto polskich gier. Do 12 listopada ze zniżką dochodzącą nawet do 90% można zakupić takie tytuły jak Wiedźmin 3, Ruiner, This War of Mine czy The Vanishing of Ethan Carter.

Pierwsza Syberia za darmo

Dziś dokładnie o godzinie 19:00, w serwisie GOG.com zadebiutowała gra Syberia 3 w polskiej wersji językowej. Z tej okazji nie tylko jest ona przeceniona o 50%, ale również przez kolejne 48 godzin można zdobyć zupełnie za darmo cyfrowy egzemplarz pierwszej odsłony tej kultowej serii przygodówek. Wystarczy tylko wejść na stronę i kliknąć przycisk „Przejdź tutaj”. Tytuł zostanie bezpłatnie przypisany do naszego konta na GOG.com. Dodatkowo jeśli jesteśmy posiadaczami Syberii oraz Syberii II na Steamie, oba tytuły zostaną dodane do biblioteki GOG.com w ramach usługi GOG Connect.

Jeśli ktoś jeszcze nie wyruszył w podróż wraz z Kate Walker, teraz ma do tego okazję. - Święto polskich gier na GOG.com [AKTUALIZACJA: Pierwsza część Syberii za darmo] - wiadomość - 2017-11-10
Jeśli ktoś jeszcze nie wyruszył w podróż wraz z Kate Walker, teraz ma do tego okazję.

Promocje z okazji 11 listopada

Zbliża się 11 listopada, data ważna dla każdego Polaka. W tym dniu obchodzimy bowiem nasze Święto Niepodległości. Z tej okazji serwis GOG.com przygotował miłą niespodziankę dla graczy z całego świata. Dziś na tej rodzimej platformie rozpoczęło się wielkie Święto polskich gier. W jego ramach można zakupić cyfrowe wersje produkcji stworzonych w kraju nad Wisłą po cenach obniżonych nawet o 90%. Promocją objęte są takie tytuły, jak Shadow Warrior 2, wydane niedawno Darkwood, Ruiner i Beat Cop, This War of Mine w paczce z oficjalny soundtrackiem, Wiedźmin 3 w edycji Gry Roku czy The Vanishing of Ethan Carter. Oferta będzie ważna do niedzieli 12 listopada, do godziny 23:59.

Geralt jest już gotowy na wielką promocję polskich gier w serwisie GOG.com. - Święto polskich gier na GOG.com [AKTUALIZACJA: Pierwsza część Syberii za darmo] - wiadomość - 2017-11-10
Geralt jest już gotowy na wielką promocję polskich gier w serwisie GOG.com.

Przy okazji Święta polskich gier na platformie GOG.com pojawiły się dwie gry stworzone przez producentów znad Wisły, dostępne do tej pory w innych kanałach dystrybucji. Pierwszą z nich jest 60 Seconds!, czyli survivalowa opowieść o przetrwaniu po wojnie atomowej, utrzymana w lekko humorystycznej konwencji. Debiutuje ona z rabatem 50%. Drugą jest NecroVision – mroczna strzelanina FPP, w której walczymy z demonami podczas alternatywnej wersji I wojny światowej. Tytuł, wraz z dodatkiem Przeklęta Kompania, jest dostępny do kupienia ze zniżką 66%.

Przypominamy, że wszystkie gry kupione w serwisie GOG.com pozbawione są zabezpieczeń DRM.

Wybrane gry objęte promocją