Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2011, 12:30

autor: Sarge

Świat Age of Conan zostanie powiększony o dwie nowe lokacje?

Fani Age of Conan już niedługo powinni doczekać się rozbudowania wirtualnego świata gry o dwa nowe obszary. Tak przynajmniej wynika z wczorajszego posta na oficjalnym forum.

Fani Age of Conan już niedługo powinni doczekać się rozbudowania wirtualnego świata gry o dwa nowe obszary. Tak przynajmniej wynika z wczorajszego posta na oficjalnym forum.

Jeden z tamtejszych użytkowników donosi, że w wyszukiwarce zawartej w grze pojawiły się nazwy dwóch nieznanych lokacji. Wystarczy aktywować filtrowanie według regionów w wyszukiwarce graczy, aby obok tych dostępnych pojawiły się lokacje Turan oraz Ardashir.

Świat Age of Conan zostanie powiększony o dwie nowe lokacje? - ilustracja #1

Sprawa prezentuje się tym bardziej tajemniczo, że niedawno twórcy informowali o zmianach, jakie wkrótce wdrożone zostaną do gry. Nie mogli wtedy zdradzić zbyt wielu szczegółów, ale przygotowywano nas na nadejście „dwóch ważnych elementów”. Najwidoczniej chodzi o wspomniane obszary do eksploracji.

Jeśli wierzyć owym doniesieniom, tak duża aktualizacja czeka nas na przełomie tegorocznego lata i jesieni. Na razie studio FunCom niczego nie potwierdza. Całkiem możliwe jednak, że w obliczu najnowszego odkrycia graczy, deweloper już niedługo zdradzi nieco więcej na ten temat.

Age of Conan: Hyborian Adventures wraz z dodatkiem Age of Conan: Narodziny Zabójcy Bogów to wciąż jeden z nielicznych tytułów MMO, który może się poszczycić pełną polską wersją językową. Choć jego społeczność nie może się równać z liczbą fanów World of Warcraft, to mimo wszystko dzieło FunCom znalazło sobie sporo zwolenników, którzy do dziś regularnie logują się na serwery.