Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Age of Conan - newsy i ciekawostki

Gra Age of Conan otrzyma dodatkową zawartość Serpents of Dragon’s Spine
Gra Age of Conan otrzyma dodatkową zawartość Serpents of Dragon’s Spine

Aver, 3 września 2012, 16:46

Studio Funcom zapowiedziało wydanie dodatkowej zawartości do popularnej gry MMO free-to-play Age of Conan. Nowe lokacje, nagrody i przedmioty skierowane do graczy z postaciami na 80. poziomie pojawią się wraz z kolejnymi aktualizacjami tytułu.

DC Universe Online i Age of Conan rozwijają skrzydła po przejściu na free to play
DC Universe Online i Age of Conan rozwijają skrzydła po przejściu na free to play

Hed, 12 listopada 2011, 12:40

Gry MMO Age of Conan i DC Universe Online rozwijają skrzydła po przejściu na model free to play. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi ich twórców, czyli studia Funcom oraz firmy Sony Online Entertainment, którzy pochwalili się napływem nowych graczy.

W co pograć za darmo - część 15 (Age of Conan, APB, Ruins, Black Lodge)
W co pograć za darmo - część 15 (Age of Conan, APB, Ruins, Black Lodge)

Hed, 26 września 2011, 10:45

W piętnastym przeglądzie najciekawszych gier darmowych nadrabiamy zaległości i sprawdzamy Age of Conan oraz APB: Reloaded. Oprócz tego, mówimy o zaskakujących niezależnych produkcjach Ruins i Black Lodge oraz streszczamy najważniejsze wydarzenia ze świata free to play.

Wieści ze świata (Borderlands 2, Final Fantasy Versus XIII, Age of Conan) 12/09/11

Jiker, 12 września 2011, 14:03

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o debiucie dodatku Savage Coast of Turan do Age of Conan, współpracy Gearbox Software z fanami Borderlands, a także o rozpoczęciu głównej fazy produkcji Final Fantasy Versus XIII. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dead Island, Duke Nukem, Tetris) 31/08/11

Jiker, 31 sierpnia 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o komiksie Dead Island, przyszłości Duke Nukem, ścieżce dźwiękowej do Bodycount, wstrzymaniu prac nad Inemeri, a także darmowym Tetrisie na Androida. Zapraszamy do lektury.

300 tysięcy nowych graczy. Age of Conan: Unchained święci sukcesy

Kono, 11 sierpnia 2011, 13:30

Przeszło 300 tysięcy graczy dołączyło do gry Age of Conan: Unchained, która wystartowała miesiąc temu. Zmiana modelu biznesowego przez Funcom spowodowała przyrost aktywności na serwerach oraz zwiekszenie liczby subskrybentów płatnej wersji gry.

Polska wersja gry MMO Age of Conan nie będzie dłużej wspierana

sathorn, 5 lipca 2011, 14:23

Twórcy gry MMO Age of Conan: Unchained, podjęli decyzję o zakończeniu wspierania polskiej wersji gry. Oznacza to, że cała nowa zawartość dodawana do tej produkcji nie będzie dostępna w naszym języku, ale nasi rodacy stracą też możliwość kontaktowania się z supportem po polsku. Wciąż nie wiadomo jaki los spotka serwery skupiające graczy z naszego kraju.

Age of Conan rusza w wersji darmowej

Sarge, 1 lipca 2011, 14:15

Do grona produkcji typu free-to-play dołączyła popularna gra MMO. Firma Funcom ogłosiła, że zdobywający sobie coraz większą popularność model biznesowy wszedł już w życie w przypadku Age of Conan.

Wieści ze świata (Portal 2, SOCOM 4, Alone in the Dark) 26/05/11

Jiker, 26 maja 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu konsolowego Age of Conan, darmowej muzyce z Portal 2, przejęciu Direct2Drive przez GameFly, a także potencjalnym wznowieniu Alone in the Dark: The New Nightmare. Zapraszamy do lektury.

Age of Conan za darmo jeszcze tego lata

Olek, 25 maja 2011, 16:15

Kolejna, do tej pory płatna produkcja MMORPG zmieni niebawem model biznesowy i otworzy się także na niechętnych abonamentom graczy. Firma Funcom oficjalnie poinformowała, że latem gra Age of Conan: Hyborian Adventures przejdzie poważną metamorfozę i jako Age of Conan: Unrated udostępniona zostanie na zasadzie free-to-play z mikrotransakcjami oraz opcją kont premium.

Age of Conan - Funcom tworzy dodatek powiązany z filmem Conan the Barbarian

Hed, 25 maja 2011, 11:19

Firma Funcom ujawniła, że gra MMO Age of Conan doczeka się dodatku powiązanego z nadchodzącym filmem Conan the Barbarian, który zadebiutuje w kinach pod koniec tego roku. Historia zaprezentowana w rozszerzeniu rozwinie wątki filmowe i pokaże dalsze losy znanego uniwersum. Produkcja wzbogaci się o nową krainę, dziesiątki zadań, nieznane wcześniej potwory i inne atrakcje.

Age of Conan za darmo do końca miesiąca

Kono, 20 maja 2011, 10:37

Firma Funcom ogłosiła, że do końca bieżącego miesiąca gra Age of Conan będzie dostępna za darmo dla wszystkich osób, które kiedykolwiek stworzyły konto w MMORPG-u norweskiego studia.

Świat Age of Conan zostanie powiększony o dwie nowe lokacje?

Sarge, 9 maja 2011, 12:30

Fani Age of Conan już niedługo powinni doczekać się rozbudowania wirtualnego świata gry o dwa nowe obszary. Tak przynajmniej wynika z wczorajszego posta na oficjalnym forum.