Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2011, 15:13

autor: Olek

Star Wars: The Old Republic – ścieżki kariery Przemytnika

Korporacja BioWare udostępniła kolejny z cyklu klipów wideo, prezentujących progresję klas postaci w grze Star Wars: The Old Republic. Przemytnicy (Smugglers) mają być profesją bazującą na sprycie, osobistym uroku i niezawodnym blasterze.

Na oficjalnej stronie internetowej gry Star Wars: The Old Republic pojawił się nowy materiał wideo, prezentujący kolejną z klas postaci, w jakie przyjdzie wcielić się graczom. Deweloperzy ze studia BioWare w Austin obiecują, że na sprytnych i zuchwałych Przemytników (Smugglers) czekają sława oraz bogactwo.

Niedawna zapowiedź opóźnienia startu europejskich betatestów Star Wars: The Old Republic zapewne zmartwiła wielu fanów, którzy wciąż mają nadzieję na tegoroczną premierę długo wyczekiwanej produkcji z gatunku MMORPG. Na pocieszenie twórcy gry udostępnili klip, prezentujący rozwój kolejnej grywalnej klasy postaci.

Przemytnicy w Star Wars: The Old Republic mają być znani przede wszystkim ze swoich zdolności wychodzenia cało z każdej opresji oraz unikania niewoli. Przedstawiciele tej profesji w grze bazować będą na sprycie i osobistym wdzięku, ale także celnym oku i niezawodnym blasterze. Podobnie jak pozostałe klasy postaci, Przemytnicy mają specjalizować się w jednym z dwóch kierunków. Łotrzy (Scoundrels) nie będą przebierać w środkach i nie zawahają się przed atakiem od tyłu lub użyciem różnorakich sztuczek. Z kolei Rewolwerowcy (Gunslingers), dzięki mistrzowskiemu opanowaniu broni, nie ulękną się żadnego rywala.

Przypomnijmy, że na podobnych filmikach wcześniej zaprezentowano już umiejętności i rozwój klas: Rycerz Jedi, Wojownik Sithów, Szturmowiec, Łowca Nagród oraz Jedi Consular. Więcej szczegółowych informacji o grze Star Wars: The Old Republic dowiecie się z lektury zapowiedzi oraz oglądając stale powiększającą się bibliotekę najciekawszych materiałów wideo związanych z tą produkcją.

 1. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - tryb operacji i Huttball - gamescom 2011
 2. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - klasy zaawansowane cz.2
 3. Zapowiedź - Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - PvP
 4. Zapowiedź - Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - flashpointy i bitwy kosmiczne
 5. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - zadania, świat i crafting
 6. Zapowiedź - Graliśmy w Star Wars: The Old Republic - fabuła
 7. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - MMO według BioWare
 8. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - rzemiosło i towarzysze
 9. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - kompani i strefy wojny
 10. Zapowiedź - Star Wars: The Old Republic - klasy zaawansowane cz.1
 11. Video Eternity Vault
 12. Video Huttball
 13. Video Esseles
 14. Video klasy postaci
 15. Video Alderaan
 16. Video kulisy produkcji - Tatooine
 17. Video cechy gry
 18. Video E3 2011 - Eternity Vault
 19. Video E3 2011
 20. Video E3 2011 - Intro
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic