Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2017, 09:58

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Sniper: Ghost Warrior 3 - kalibracja celownika, dron i pozycjonowanie na nowym wideo

Premiera gry Sniper: Ghost Warrior 3 odbędzie się 4 kwietnia. By przekonać graczy do tego tytułu, firma CI Games opublikowała kolejny zwiastun, na którym tym razem pokazano kalibrację celownika, pozycjonowanie oraz znanego już drona.

Firma CI Games zaprezentowała nowy, trwający trzy i pół minuty zwiastun strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3. Omówiono na nim kilka ciekawych elementów. Przede wszystkim pokazano kalibrację celownika, związaną z odległością od celu oraz siłą wiatru. Oba czynniki trzeba brać pod uwagę podczas oddawania strzału, by zrekompensować opadanie pocisku podczas lotu oraz jego przesunięcia powodowane przez podmuchy. Ważnym czynnikiem jest także dobranie odpowiedniej pozycji, ułatwiającej oddanie strzału (np. leżąc zniwelujemy kołysanie się broni). Naturalnie czasami przeciwnicy będą znajdować się za przeszkodami, np. za ścianą. Przebijemy się przez nie używając specjalnych naboi. Ostatnim zaprezentowanym elementem jest dobrze już znany dron, służący głównie do zbierania cennych informacji o rozmieszczeniu wrogów.

Sniper: Ghost Warrior 3 w skrócie:
  • FPS od studia CI Games;
  • ukaże się 4 kwietnia bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach;
  • 3 lutego rozpoczną się beta testy (tylko na PC-tach).

Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się 4 kwietnia bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach. Wcześniej odbędą się beta testy produkcji. Możecie się do nich zapisać na oficjalnej stronie, ale pamiętajcie, że akcja skierowana jest tylko do graczy komputerowych. Zabawa rozpocznie się 3 lutego i umożliwi sprawdzenie dwóch misji – Cut Off (infiltracja bazy kontrolowanej przez separatystów) oraz Blockout (likwidacja zbrodniarza wojennego Ivana Krustcheva).

Ostatnio poznaliśmy też wymagania sprzętowe produkcji oraz nowe szczegóły fabularne. W produkcji wcielimy się w snajpera Jona Northa, który udaje się do Gruzji, by rozprawić się z przywódcami separatystów chcących zdestabilizować kraj. Oprócz tego będziemy poszukiwać zaginionego brata Roberta. W misji pomoże nam snajperka Lydia Jorjadze, agentka Mossadu Raquel Shein oraz niejaki Amazi – inny żołnierz, który raz będzie nam pomagał, a innym razem z nami rywalizował.

Sniper: Ghost Warrior 3 – nawet snajper czasami musi wdać się w otwartą walkę. - Sniper: Ghost Warrior 3 - kalibracja celownika, dron i pozycjonowanie na nowym wideo - wiadomość - 2017-01-27
Sniper: Ghost Warrior 3 – nawet snajper czasami musi wdać się w otwartą walkę.