Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2017, 09:24

Sniper: Ghost Warrior 3 - ujawniono wymagania sprzętowe i nowe informacje o fabule

Zespół CI Games opublikował wymagania sprzętowe pecetowej wersji strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3 oraz ujawnił kilka nowych konkretów odnośnie fabuły gry.

Studio CI Games ujawniło trochę świeżych informacji dotyczących fabuły Sniper: Ghost Warrior 3, czyli pierwszoosobowej strzelanki będącej najnowszą odsłoną popularnego snajperskiego cyklu.

Gra ukaże się w kwietniu - Sniper: Ghost Warrior 3 - ujawniono wymagania sprzętowe i nowe informacje o fabule - wiadomość - 2017-01-21
Gra ukaże się w kwietniu

Gra opowie historię snajpera imieniem Jon North, który zostanie wysłany do Gruzji z zadaniem zneutralizowania przywódców ruchu separatystycznego, dążącego do zdestabilizowania całego kraju. Misja będzie miała dla bohatera również wymiar osobisty, gdyż dotrą do niego informacje, że na miejscu przetrzymywany jest jego młodszy brat Robert, który do niedawna uznawany był za zmarłego.

W terenie wspierać go będzie Lydia Jorjadze, czyli pochodzącą z Gruzji snajperka i dawna kochanka Jona, która pomagała mu wcześniej w zakończonej w tajemniczych okolicznościach misji w Afganistanie. Istotną rolę w scenariuszu odegra również agentka Mossadu Raquel Shein, szukająca naukowca imieniem Sergei Flostov oraz bezwzględny snajper znany jako Amazi, który w niektórych sytuacjach okaże się naszym rywalem, a w innych sojusznikiem.

Twórcy ujawnili również wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: i5 6600K 3.5 GHz or AMD FX-6350 3.9 GHz
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB
 4. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8.1 / 10
 5. Miejsce na dysku: 50 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i7 4790 / AMD FX 8350 Wraith
 2. Pamięć RAM: 16 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 1060 3 GB / AMD Radeon RX 480 4GB
 4. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10
 5. Miejsce na dysku: 50 GB

Przypomnijmy na koniec, że Sniper: Ghost Warrior 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 4 kwietnia. Warto dodać, że na początku lutego ruszy otwarta beta wydania PC.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Graliśmy w grę Sniper: Ghost Warrior 3 - snajper z kryzysem tożsamości (zapowiedź)