Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2017, 11:44

Sniper: Ghost Warrior 3 - beta testy ruszą 3 lutego, tylko na PC

Studio CI Games ogłosiło, że 3 lutego wystartuje beta Sniper: Ghost Warrior 3. Testy zorganizowane zostaną wyłącznie dla graczy pecetowych.

SZCZEGÓŁY BETY:
  1. Platforma: PC.
  2. Termin startu testów: 3 lutego 2017 r.
  3. Zawartość bety: dwie misje single player.

Studio CI Games poinformowało, że na początku przyszłego miesiąca ruszy beta strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3. W testach wezmą udział wyłącznie posiadacze pecetów. Zainteresowani powinni dokonać rejestracji na oficjalnej stronie.

Sniper: Ghost Warrior 3 - beta testy ruszą 3 lutego, tylko na PC - ilustracja #1

Testy rozpoczną się 3 lutego tego roku i na razie nie podano do kiedy potrwają. Uczestnicy bety otrzymają możliwość wypróbowania dwóch misji dla pojedynczego gracza:

Cut Off:

SNIPER: GHOST WARRIOR 3 W SKRÓCIE:

  1. Deweloper gry: CI Games
  2. Gatunek: strzelanka
  3. Platformy: PC, PS4, XONE
  4. Data premiery: 4 kwietnia 2017 r.

Organizacja separatystów kontroluje bazę antenową zapewniającą dostęp do satelitów pozwalających na śledzenie ruchów wrogich jednostek oraz komunikowanie się z innymi bazami. Zadaniem gracza będzie zinfiltrowanie placówki i ręczne przestawienie anten w taki sposób, aby nasi sojusznicy mogli przechwytywać wiadomości przesyłane przez nieprzyjaciół.

Blockout:

Dzięki współpracy z lokalnymi grupami oporu otrzymamy informacje o miejscu pobytu zbrodniarza wojennego imieniem Ivan Krustchev. Cel kryje się w opuszczonym apartamentowcu, chronionym przez licznych i dobrze uzbrojonych najemników. W tej misji otrzymamy dużą swobodę wyboru metod realizacji zadania. Możliwe będzie m.in. zabicie Krustcheva za pomocą strzału snajperskiego oddanego z pobliskiego budynku, wybranie metody skradankowej lub też otwarty szturm na pozycje wroga.

Beta dostępna będzie wyłącznie na pecetach, ale sama gra zmierza również na konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 4 kwietnia, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe.

Przypomnijmy, że Sniper: Ghost Warrior 3 ma mocno odbiegać od tego, co oferowały poprzednie dwie odsłony cyklu. Autorzy postanowili porzucić małe zamknięte poziomy i postawili na otwarty świat, co ma mocno zwiększyć swobodę wykonywania misji. Warto wspomnieć, że poza obszerną kampanią dostaniemy również tryb multiplayer.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w grę Sniper: Ghost Warrior 3 - snajper z kryzysem tożsamości (zapowiedź)