Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 listopada 2012, 12:10

autor: Aver

Sklep muve.pl rozpoczął jednodniową promocję na gry w ramach Czarnego Piątku

Polski sklep, należący do grupy Cenega, zorganizował dziś promocję z okazji amerykańskiego Czarnego Piątku. W przecenionej ofercie znalazły się tytuły pudełkowe na PC oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP i Nintendo 3DS, m.in. Armored Core V, Max Payne 3 i Red Dead Redemption.

Wojna o klienta, prowadzona przez polskie sklepy internetowe, przeniosła się w ten weekend w klimaty amerykańskiego Czarnego Piątku, czyli masowych wyprzedaży organizowanych po Święcie Dziękczynienia. W rywalizacji – oprócz cdp.pl – bierze udział także sklep muve.pl, należący do grupy Cenega.

Informacja o promocji na stronie sklepu muve.pl
Informacja o promocji na stronie sklepu muve.pl

W rozpoczętej promocji na ponad 100 tytułów pudełkowych posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP i Nintendo 3DS na pewno znajdą coś dla siebie. Obniżka cen ma miejsce tylko dziś.

Część oferty w jednodniowej promocji muve.pl - Sklep muve.pl rozpoczął jednodniową promocję na gry w ramach Czarnego Piątku - wiadomość - 2012-11-23
Część oferty w jednodniowej promocji muve.pl

W niższych cenach kupimy m.in. wydanie kompletne Fallout: New Vegas, NBA 2K12 i Batman: Arkham City w wersji Game of the Year na PC, L.A. Noire, Armored Core V, Sleeping Dogs i Final Fantasy XIII-2 na konsole, Max Payne 3, Dark Souls i Tekken Tag Tournament 2 na Xboksa 360, Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds i Przygody TinTina: Gra Komputerowa na PlayStation 3, Grand Theft Auto: Liberty City Stories na PlayStation 2, czy też gry z serii Lego Harry Potter na PSP. Pełna, obszerna lista gier dostępna jest na stronie sklepu muve.pl.