Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2011, 10:35

autor: Sarge

Siedem minut rozgrywki z gry Deus Ex: Bunt Ludzkości

Na trwających targach E3 zaprezentowano nowy materiał prezentujący rozgrywkę w Deus Ex: Bunt Ludzkości. Pozwala on przyjrzeć się nie publikowanemu nigdy wcześniej fragmentowi kampanii.

Na trwających targach E3 zaprezentowano nowy materiał prezentujący rozgrywkę w Deus Ex: Bunt Ludzkości. Pozwala on przyjrzeć się nie publikowanemu nigdy wcześniej fragmentowi kampanii.

Całość przedstawił i wzbogacił swoim komentarzem Jean Francois Dugas, reżyser gry. Możemy m.in. zobaczyć jak wyglądają dialogi i system hakowania. Ten ostatni pozwoli włamać się do komputerów, otwierać zablokowane drzwi czy wyłączać kamery, ale korzystanie z tych udogodnień nie będzie wcale wymagane.

Podkreślono także znaczenie modyfikacji broni na przykładzie snajperki, która po zamontowaniu specjalnego stabilizatora stała się niezwykle precyzyjna w wyeliminowaniu oddalonego wroga. Twórca gry zapewnia, że otrzymamy dużą dowolność w zaliczaniu poszczególnych etapów i zaprezentowany na filmie sposób wcale nie jest tym jedynym słusznym. Równie dobrze do pomieszczenia można wparować z potężnym arsenałem i rozwiązać sprawę w bezpośredniej konfrontacji.

Po prezentacji Jean Francois Dugas odpowiedział jeszcze na parę pytań graczy. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że deweloper na razie nie planuje wypuszczania dodatków DLC, choć prace nad samą grą będą kontynuowane w jakiś sposób jeszcze długo po premierze (zapewne chodzi o wydawanie ewentualnych łatek). Póki co, w planach nie ma także wydania narzędzi moderskich.

Na pytanie o liczbę cech wspólnych Buntu Ludzkości z pierwowzorem rozmówca stwierdził, że jest ich bardzo dużo. Zachowany został ogólny „duch serii”, pojawiają się charyzmatyczne postaci, a rozgrywka posiada sporą głębię i nie została w żaden sposób uproszczona.

Deus Ex: Bunt Ludzkości ukaże się w Europie 26 sierpnia na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Cenega w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami. Cały czas możecie ją zamawiać w Sklepie GRY-OnLine, gdzie pecetową edycję znajdziecie za 119.90 złotych, a konsolowe za 209.90 złotych.