Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2011, 10:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Shift 2: Unleashed doczeka się drugiego dodatku DLC

Firma Electronic Arts ujawniła szczegóły na temat drugiego dodatku DLC do Shift 2: Unleashed. Rozszerzenie o nazwie Speedhunters zostanie udostępnione w przyszłym tygodniu.

Firma Electronic Arts ujawniła szczegóły na temat drugiego dodatku DLC do Shift 2: Unleashed. Rozszerzenie o nazwie Speedhunters zostanie udostępnione w przyszłym tygodniu.

Dokładnie nastąpi to 17 maja na łamach Xbox Live i PlayStation Network (o ile usługa Sony zacznie w końcu działać). Niestety, po raz kolejny pominięci zostali posiadacze komputerów osobistych. Pakiet wyceniono na 800 punktów Microsoftu lub 9.99 dolarów. W polskim PlayStation Network taka wartość równa się zazwyczaj kwocie 36 złotych.

Dodatek wprowadzi do gry m.in. dwa tryby rozgrywki. Mowa o Drag Mile oraz Standing Mile, stworzonych na wzór zawodów znanych choćby z Need for Speed: Underground. Naszym zadaniem będzie osiągnięcie jak najlepszego czasu na długiej prostej, zmieniając w odpowiednim momencie biegi (tylko manualna skrzynia) i wyciągając ze swoich pojazdów maksymalne osiągi. W Drag Mile staniemy do rywalizacji na odcinku o długości ćwierć mili, podczas gdy w Standing Mile będzie to dystans pełnej mili.

Oprócz tego DLC Speedhunters zaoferuje sześć tras i czternaście samochodów, z czego dwa to zupełnie nowe auta (Dodge Viper GTS by Twins Turbo oraz World Racing Pro-FWD Reaper Scion tC). Reszta stanowić będzie specjalne, tuningowane wersje tych znanych. Cała zawartość rozszerzenia inspirowana jest pracą fotografów, dziennikarzy i kierowców skupionych wokół portalu motoryzacyjnego Speedhunters.com. Pełną listę wszystkich „dóbr” znajdziecie poniżej.

Samochody:

 1. Dodge Challenger R/T Speedhunters
 2. Lexus LFA Speedhunters
 3. Mazda RX-7 (FC3S) Speedhunters
 4. McLaren MP4-12C Speedhunters
 5. Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution 2 Speedhunters
 6. Mercedes-Benz SLS AMG Speedhunters
 7. Mitsubishi Lancer EVOLUTION IX MR-edition Speedhunters
 8. Nissan Fairlady 240ZG (S30) Speedhunters
 9. Nissan Skyline 2000GT-R (C10) Speedhunters
 10. Nissan Skyline GT-R (R32) Speedhunters
 11. Pagani Huayra Speedhunters
 12. Toyota Supra Speedhunters
 13. Dodge Viper GTS by Twins Turbo
 14. World Racing Pro-FWD Reaper Scion tC

Trasy:

 1. Miyatomi Drag Strip
 2. Miyatomi Mile
 3. Aguera Drag Strip
 4. Agueda Aerodrome
 5. Nevada Drag Strip
 6. Nevada Freight Yard

Z okazji zapowiedzi pakietu udostępniono zwiastun przedstawiający jego zawartość – możecie go oglądać w tej wiadomości. Shift 2: Unleashed zadebiutował na polskim rynku 1 kwietnia w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.