Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 marca 2009, 15:28

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Rozwiązanie konkursu Prince of Persia

Znamy już 10 zwycięzców, którzy podając trzy róznice w wygladzie Księcia Persji z 1989 i 2008 roku wygrali wyjatkowe koszulki.

Wraz z firmą Ubisoft przygotowaliśmy dla Was ciekawy konkurs. Wygrać mogliście po 5 unikatowych koszulek Prince of Persia dla Pań i Panów. Co należało zrobić, aby wygrać? W skrócie, znaleźć trzy różnice (mogło być ich więcej) w wyglądzie Księcia Persji z 1989 i 2008 roku.

Rozwiązanie konkursu Prince of Persia - ilustracja #1

Wykazaliście się dużą spostrzegawczością i kreatywnością, rozwiązując konkursowe zadanie. Cześć z Waszych odpowiedzi była zarówno poprawna, jak i zabawna. Wśród różnic wymienialiście m.in. kolor włosów, buty, ubranie, broń, towarzyszkę Elikę, płaszcz, rękawicę, muskulaturę, blizny, chustę na głowie.

Cytujemy niektóre z Waszych odpowiedzi:

Książę Persji 2008: „Widoczne niebieskie oczy oraz blizna na prawym policzku, (zapewne po jednej z wcześniejszych przygód), wszystko uzupełnia śnieżnobiały uśmiech jak z reklamy pasty do zębów. Włosy koloru czarnego, ułożone w typowy dla awanturnika sposób. Głowę zdobi długa, okręcająca szyję chusta – przydatna do zakrycia twarzy podczas burzy piaskowej, która cię zaskoczyła. Tułów zdobi skórzana kamizelka z odpowiednim wycięciem demonstrującym umięśniony tors.(…)Na stopach nowa generacja sandałów.”

„Różnica dla mnie najważniejsza: Książę z roku 2008 jest o wiele przystojniejszy, bardziej rozrośnięty w barach, seksowniejszy i posiada charakterystyczne blizny na twarzy”.

„Pierwszy Książę był w sumie niemową, a nowy strasznie przypomina mi z głosu pewnego podkomisarza z Kryminalnych.”

Książę Persji 1998: „Jestem jak Rambo... samotnik i walczę sam”.

W drodze losowania spośród poprawnych odpowiedzi wyłoniliśmy 10 zwycięzców, którzy otrzymają konkursowe koszulki dla Pań (w rozmiarze M) opatrzone grafiką i podpisem o treści „Theory of Evolution” lub granatowe koszulki dla Panów (rozmiar XL) „Jumping Since 1989”. Prosiliśmy Was, abyście w mailach podali nam informację, czy w razie wygranej chcielibyście otrzymać koszulkę damską czy też męską.

Oto loginy zwycięzców:

  • rafalpoland07 (męska)
  • Pawel_89 (męska)
  • alexds (męska)
  • ensisnoctis (męska)
  • Elune (męska)
  • Katjen27 (damska)
  • Moonshadow (damska)
  • Cytrynkowa (damska)
  • melisa78 (damska)
  • achemiczka (damska)

Gratulujemy Wam serdecznie i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zapraszamy do kolejnych.