Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 29 marca 2010, 22:00

Red Dead Redemption w planie wydawniczym Cenega Poland

Cenega Poland, dystrybutor firmy Take 2 Interactive i Rockstar Games w Polsce, Czechach, oraz na Węgrzech i Słowacji uprzejmie informuje, że do planu wydawniczego dystrybutora trafiła gra firmy Rockstar, twórców Grand Theft Auto, pt. Red Dead Redemption.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland, dystrybutor firmy Take 2 Interactive i Rockstar Games w Polsce, Czechach, oraz na Węgrzech i Słowacji uprzejmie informuje, że do planu wydawniczego dystrybutora trafiła gra firmy Rockstar, twórców Grand Theft Auto, pt. Red Dead Redemption.

Poniżej znajduje się oficjalny komunikat dotyczący gry:

Rockstar Games, marka wydawnicza firmy Take-Two Interactive Software, Inc. z dumą informuje, że gra Red Dead Redemption, bezpośredni sukcesor hitu z 2004 roku, pt. Red Dead Revolver, będzie dostępna na platformę Xbox 360® firmy Microsoft oraz system PlayStation®3 już 21 maja 2010.

“To nasza wizja amerykańskiego Zachodu: pięknego, krwawego i nafaszerowanego akcją. Ta gra jest naprawdę epicka, a do jej produkcji użyliśmy tych samych wartości i poszanowania dla szczegółów, jakie są podstawą wszystkich naszych projektów” – powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games. – „Red Dead Redemption to dla nas kolejny kamień milowy w produkcji gier z otwartym światem.”

Red Dead Redemption rekonstruuje amerykański Zachód w początkach XX wieku: burzliwego okresu nagłego rozwoju i dynamicznych zmian. Graczom przyjdzie się wcielić w tych warunkach w częściowo nawróconego banitę, Johna Marstona. Szantażowany przez rząd, zmuszony chronić swoją rodzinę, przemierza rozległe stany dzikiego zachodu w poszukiwaniu członków byłego gangu. W niebezpiecznym świecie pełnym kryminalistów, skorumpowanych urzędników oraz osadników walczących o przetrwanie, Marston podróżować będzie od zakurzonych, pozbawionych prawa rubieży cywilizacji, po zaludnione miasta Północy i z powrotem do Meksyku, na krawędzi wojny domowej.

Tworzone przez Rockstar San Diego we współpracy z Rockstar North, Red Dead Redemption budowane jest na autorskim silniku Rockstar Advanced Game Engine (RAGE) z użyciem fizyki Natural Motion’s Euphoria, zastosowanych w Grand Theft Auto IV oraz Midnight Club: Los Angeles. Dzięki nim uzyskano bezprecedensowy poziom realizmu i atmosfery.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption