Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2010, 19:35

Premiera dwóch dodatków do Mass Effect 2 i tajemniczy licznik na stronach BioWare

Firma BioWare udostępniła kolejne dodatki DLC do gry Mass Effect 2. Chodzi tu o rozszerzenie Firewalker, umożliwiające przejęcie kontroli nad bojowym poduszkowcem Hammerhead w pięciu nowych misjach, a także zestaw nowych ubrań ,w które mogą wskoczyć Garrus, Jack oraz Thane.

Firma BioWare udostępniła kolejne dodatki DLC do gry Mass Effect 2. Chodzi tu o rozszerzenie Firewalker, umożliwiające przejęcie kontroli nad bojowym poduszkowcem Hammerhead w pięciu nowych misjach, a także zestaw ubrań, w które mogą wskoczyć Garrus, Jack oraz Thane. Producent zdecydował się również na zagrywkę charakterystyczną ostatnio przede wszystkim dla firm japońskich.

Premiera dwóch dodatków do Mass Effect 2 i tajemniczy licznik na stronach BioWare - ilustracja #1

O ile Firewalker jest darmowy, o tyle pobranie kostiumów wymaga uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 160 punktów MS/punktów BioWare (czyli około 2 euro).

Najciekawszą wiadomość od BioWare pozostawiliśmy na jednak na koniec. Mianowicie, na łamach oficjalnych stron internetowych firmy (w tym marek Mass Effect i Dragon Age) pojawił się tajemniczy licznik. Sugeruje on, że w poniedziałek, 29 marca o godzinie 18:00 będzie miało miejsce ujawnienie czegoś bardzo interesującego. Czekamy na rozwiązanie.