Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCX360
Okładka Mass Effect 2: Firewalker (PC)

Mass Effect 2: Projekt Hefajstos

Mass Effect 2: Firewalker

Darmowy dodatek DLC do drugiej części serii RPG-ów akcji studia BioWare, który możemy pobrać bezpłatnie z sieci Cerberusa, dostępnej z poziomu menu głównego gry. Mass Effect 2: Firewalker niesie ze sobą siedem nieznanych dotąd lokacji oraz pięć zupełnie nowych misji fabularnych.

To jest dodatek do gry Mass Effect 2.

RPG | TPP | science fiction | TPS | RPG akcji | Role-playing shooter

Okładka Mass Effect 2: Firewalker (PC)

data premiery gry:

23mar2010

PC X360

Mass Effect 2: Firewalker to darmowy pakiet dodatkowej zawartości do drugiej odsłony serii stworzonej przez firmę BioWare (Baldur’s Gate, Dragon Age). Rozszerzenie można pobrać bez żadnych opłat z sieci Cerberus, do której dostęp gracze mają bezpośrednio z poziomu gry (o ile zakupili nowy egzemplarz produkcji lub specjalny kod).

W dodatku Firewalker twórcy zawarli pięć zupełnie nowych misji. Największą ciekawostką w pakiecie jest jednak pojazd Hammerhead, dzięki któremu eksploracja niebezpiecznych planet jest znacznie łatwiejsza. Hammerhead jest poduszkowcem i rozwija prędkość 120 kilometrów na godzinę. Na wyposażeniu maszyny są również samonaprowadzane rakiety, które trafią każdy cel, nawet podczas potyczek z wieloma przeciwnikami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 322 głosów czytelników.

Gry podobne do Mass Effect 2: Projekt Hefajstos

Klasyfikacja PEGI Mass Effect 2: Projekt Hefajstos

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Mass Effect 2: Projekt Hefajstos

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 15 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Kolekcjonerska obudowa Mass Effect 3 Vault już dostępna w Polsce
Kolekcjonerska obudowa Mass Effect 3 Vault już dostępna w Polsce

wiadomość12 marca 2012

Gadżety dla miłośników wirtualnej rozrywki to wciąż rosnący rynek. Największym fanom nie wystarczy już samo granie w ukochany tytuł. Potrzebują t-shirtów, kubków, książek i, jak się okazuje, unikalnych obudów na swoje konsole.

Nowe DLC do Mass Effect 2 nie dla Polaków
Nowe DLC do Mass Effect 2 nie dla Polaków

wiadomość23 lipca 2010

Kanadyjskie studio Bioware ogłosiło, że Mass Effect 2 doczeka się kolejnego dodatku DLC. Niestety wygląda na to, że Polscy gracze zostaną pozbawieni możliwości zagrania w niego i rodzimym fanom pozostanie jedynie pocieszanie się bardziej pozytywnymi wieściami dotyczącymi książek i komiksów osadzonych w tym uniwersum.

Mass Effect 3, Dragon Age II oraz Dead or Alive 5 - czyli plotek o E3 ciąg dalszy
Mass Effect 3, Dragon Age II oraz Dead or Alive 5 - czyli plotek o E3 ciąg dalszy

wiadomość12 czerwca 2010

Wczoraj pisaliśmy o grach, które Electronic Arts planuje pokazać na tegorocznym E3. Na liście znalazło się prawie dwadzieścia tytułów, choć oczywistym jest, że wydawca szykuje też jakieś niespodzianki. Dzięki wpadce serwisu Gamespot pojawiły się spekulacje, o jakich konkretnie projektach może być tu mowa.

Demo Mass Effect 2 i nowe DLC już 15 czerwca
Demo Mass Effect 2 i nowe DLC już 15 czerwca

wiadomość11 czerwca 2010

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że wersje demonstracyjne większości gier ukazują się przed ich premierą, by jeszcze bardziej nakłonić konsumentów do kupna pełnej wersji. Mass Effect 2 nie doczekało się żadnej próbki, ale nic straconego – niemal pół roku po premierze demo zostanie udostępnione do ściągnięcia wraz z nowym DLC.

Dodatki DLC połączą gry Mass Effect 2 i 3
Dodatki DLC połączą gry Mass Effect 2 i 3

wiadomość21 maja 2010

Casey Hudson z BioWare powiedział w wywiadzie dla serwisu VideoGamer, że studio pracuje obecnie nad kilkoma kolejnymi pakietami DLC do Mass Effect 2, które jednocześnie będą stanowiły wprowadzenie do następnej odsłony serii. Do tej pory posiadacze „dwójki” otrzymywali głównie poboczne misje i pomniejsze dodatki, oderwane niejako od głównej fabuły gry.

PC
X360