Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2012, 18:13

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Kolekcjonerska obudowa Mass Effect 3 Vault już dostępna w Polsce

Gadżety dla miłośników wirtualnej rozrywki to wciąż rosnący rynek. Największym fanom nie wystarczy już samo granie w ukochany tytuł. Potrzebują t-shirtów, kubków, książek i, jak się okazuje, unikalnych obudów na swoje konsole.

Macie może nieco gotówki? Mówiąc dokładniej około trzystu złotych? Jeżeli tak, to może skusicie się na pancerzopodobną obudowę na swoją konsolę inspirowaną grą Mass Effect 3?

Kolekcjonerska obudowa Mass Effect 3 Vault już dostępna w Polsce - ilustracja #1

Kolekcjonerskie obudowy wyglądają bardzo ciekawie. Na pierwszy rzut oka widać, że wzorowane są na pancerzu Sheparda, konkretnie na części osłaniającej tors. Logo N7, znane wszystkim fanom serii, jest podświetlane. Ponadto obudowa jest podwyższona i posiada uchwyt na kontroler i headset. Kupujących ucieszy także kod na dodatkową zawartość do ściągnięcia do gry Mass Effect 3.

Obudowy są kompatybilne tylko i wyłącznie z wersjami „slim” konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Nie zamontujemy ich więc, jeżeli w swój sprzęt zaopatrzyliśmy się kilka lat temu.

Mass Effect 3 Vault dostępne są tylko i wyłącznie za pośrednictwem sklepu Empik.com. Sugerowana cena zestawu to 329,99zł, jednak w chwili pisania newsa są one dostępne nieco taniej – 290,49 zł w przypadku Xboksa 360 i 303,99zł w przypadku PlayStation 3.

Jeżeli jeszcze nie przekonaliście się do zakupu Mass Effect 3, to może przekona Was Stranger, który wystawił grze ocenę 9.5.