Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2011, 12:20

autor: Sarge

Premiera drugiego dodatku DLC do Killzone 3

Studio Guerilla Games nie próżnuje i cały czas pracuje nad dodatkami DLC dla Killzone 3. Po przygotowanym z okazji premiery Retro Map Pack przyszła pora na Steel Rain.

Studio Guerilla Games nie próżnuje i cały czas pracuje nad dodatkami DLC dla Killzone 3. Po przygotowanym z okazji premiery Retro Map Pack przyszła pora na Steel Rain.

Rozszerzenie ukaże się jeszcze dzisiaj na europejskim PlayStation Store. Co ciekawe, tym razem dostajemy je przed mieszkańcami Stanów Zjednoczonych, którzy doczekają się go dopiero 12 kwietnia. Warto dodać, że dla subskrybentów PlayStation Plus całość przez pierwszy miesiąc będzie dostępna zupełnie za darmo. Reszta zapłaci równowartość 4.99 euro, co zapewne równać się będzie z kwotą w wysokości 18 złotych (za tyle można kupić pierwsze DLC).

W skład paczki wejdą dwie mapy do potyczek wieloosobowych, stworzone na podstawie lokacji znanych z kampanii dla jednego gracza. Pierwszą z nich jest Junkyard dla trybu Guerilla Warfare, gdzie na zawalonej żelastwem i śmieciami arenie pojawią się również jetpacki i egzoszkielety. Z kolei Stahl Arms to fabryka broni Helghastów, w której rozegramy bitwy w ramach opcji Warzone.

Z okazji dzisiejszej premiery dodatku wypuszczono widoczny powyżej materiał filmowy prezentujący w akcji obie mapy. Z pewnością nie zabraknie na nich emocjonujących starć za sterami kroczących maszyn. Oczywiście nic nie stanie na przeszkodzie, by poruszać się również na własnych nogach.

Killzone 3 jest dostępny w polskich sklepach od 23 lutego. Produkt można przez cały czas zamawiać w Sklepie GRY-OnLine, gdzie znajdziecie wszystkie trzy edycje wprowadzone do sprzedaży. Sama gra kosztuje tam 199,90 złotych, podczas gdy za Edycję Kolekcjonerską przyjdzie Wam zapłacić 229,90 złotych. Z kolei zakup najbogatszego zestawu o nazwie Helghast Edition (zawierającego między innymi replikę hełmu żołnierza Helghastów), wiąże się z wydatkiem rzędu 469,90 złotych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.