Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2009, 08:11

autor: Jiker

Poznaliśmy datę premiery i cenę Tony Hawk: RIDE

Koncern Activision Blizzard ujawnił datę premiery gry Tony Hawk: RIDE w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Wszystkie trzy wersje dzieła chicagowskiej ekipy Robomodo trafią do sprzedaży 20 listopada. Mieszkańcy pozostałych krajów uzyskają możliwość przetestowania zupełnie nowej odsłony marki TH dopiero w roku 2010.

Koncern Activision Blizzard ujawnił datę premiery gry Tony Hawk: RIDE w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Wszystkie trzy wersje dzieła chicagowskiej ekipy Robomodo – produkcję otrzyma Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii – trafią do sprzedaży 20 listopada. Zgodnie z tym, co zostało ogłoszone na przedwczorajszej konferencji, mieszkańcy pozostałych krajów uzyskają możliwość przetestowania zupełnie nowej odsłony marki TH dopiero w roku 2010.

Poznaliśmy datę premiery i cenę Tony Hawk: RIDE - ilustracja #1

Activision zdradziło również, że w dniu debiutu klienci jednego z brytyjskich sklepów z grami będą mogli nabyć dodatkowo specjalną, limitowaną edycję Tony Hawk: RIDE. Promocja dotyczy sieci GAME, a w skład zestawu wejdzie odmieniona pod względem wyglądu wersja kontrolera-deskorolki. W przeciwieństwie do oryginału będzie ona czerwona lub czarna, a dodatkowym elementem będzie logo serii Tony Hawk.

Poznaliśmy również oficjalną cenę zestawu Tony Hawk: RIDE na rynku brytyjskim. Z danych sklepów internetowych wynika, że została ona ustalona na poziomie 99,99 funtów, co w przeliczeniu na naszą rodzimą walutę daję sumę w wysokości blisko 490 złotych (można już składać zamówienia przedpremierowe). Pokrywa się to w dużej mierze z majowymi przewidywaniami sieci handlowych. Wpływ na to ma oczywiście obecność specjalnego kontrolera – poczynania zawodników będziemy kontrolować po prostu stając na nim, niczym na deskorolce. Odpowiednie ruchy oraz wygięcia pozwolą nam z kolei wykonywać wszystkie zawarte w grze triki i akrobacje.

Poznaliśmy datę premiery i cenę Tony Hawk: RIDE - ilustracja #2

Kontroler-deskorolka w specjalnej wersji (dostępnej póki co wyłącznie w sklepach brytyjskiej sieci GAME).

W ostatnim czasie uzyskaliśmy dostęp do kilku istotnych informacji na temat Tony Hawk: RIDE. Przed tygodniem poznaliśmy listę piętnastu skaterów, w których przyjdzie nam się wcielić – znalazło się wśród nich kilka absolutnych gwiazd (Tony Hawk, Rodney Mullen, Mike Vallely, czy Daewon Song), jak i grupa nowych riderów (Cara Beth Burnside, Mike Mo Capaldi, Steve Nesser, Alex Olson). Niedawno dowiedzieliśmy się również, że studio Robomodo będące producentem gry pragnie, by kontroler-deskorolka stała się czymś na wzór ogólnodostępnej platformy wykorzystywanej przez innych producentów gier – m.in. twórców produkcji traktujących o snowboardingu i surfingu.

Czy Tony Hawk: RIDE przywróci popularnemu cyklowi dobre imię, utracone wraz z kilkoma poprzednimi, niezbyt udanymi odsłonami (głównie mamy na myśli Proving Ground)? Miejmy nadzieję, że tak się stanie. Godny rywal serii Skate bardzo by się przydał. Osobom nieorientującym się zbyt dobrze w temacie polecamy odwiedziny oficjalnej strony internetowej TH:RIDE. Znajdziecie tam m.in. filmy prezentujące grę w akcji.

Ostatnia aktualizacja: 2009-08-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tony Hawk: RIDE

Tony Hawk: RIDE