Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 kwietnia 2004, 19:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Hidden & Dangerous II

Do poradników dołączył opis przejścia taktycznej gry akcji Hidden & Dangerous II, ukazującej zmagania czteroosobowego oddziału komandosów pod dowództwem porucznika Garego Bristola, wykonujących przeróżne misje bojowe podczas II wojny światowej.

„Hidden & Dangerous II to jedna z lepszych produkcji FPP ostatnich paru miesięcy, ukazująca zmagania czteroosobowego oddziału komandosów wykonujących przeróżne zadania podczas II wojny światowej. Ta, przeznaczona szczególnie dla ambitniejszych amatorów wszelkiej maści strzelanin gra, jest kontynuacją produkcji pod tym samym tytułem.

Ze względu na wysoką poprzeczkę poziomu trudności, stawianą już na wstępie, (niech wstanie i zacznie krzyczeć ten, który przeszedł trening od początku do końca za pierwszym podejściem) H&D2 można zaklasyfikować już gdzieś pomiędzy zwykłe strzelaniny, a stuprocentowe symulatory. Każdy gracz, mający dość oklepanych schematów rodem z MOHAA i CoD powinien się tą grą bliżej zainteresować.” - „Zodiac”

Hidden & Dangerous II - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Hidden & Dangerous II w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.