Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 marca 2011, 18:50

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Bulletstorm

Poradnik do gry Bulletstorm zawiera szczegółowy opis przejścia gry, wzbogacony licznymi zdjęciami oraz komentarzami na temat efektownego eksterminowania napotkanych oponentów.

„Poradnik do gry Bulletstorm zawiera szczegółowy opis przejścia gry, wzbogacony licznymi zdjęciami oraz komentarzami na temat efektownego eksterminowania napotkanych oponentów. Zaprezentowany w grze system superstrzałów został wnikliwie przeanalizowany. Efektem tego są dziesiątki informacji na temat specjalnych morderstw, zarówno w dziale opisu poszczególnych etapów, jak i w osobnej części poświęconej wyłącznie superstrzałom. To jednak wciąż nie wszystko. Zawarłem również informacje o położeniu wszystkich ukrytych przedmiotów, tj. inforobotów, elektromuch i butelek z sokiem Nom.” - „Crash”

Poradnik do gry Bulletstorm

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Bulletstorm w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Bulletstorm - poradnik za SMS