Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 7 lipca 2009, 19:16

Polska premiera gry ARMA 2

Wszystkich miłośników uznanej serii symulatorów pola walki spieszymy poinformować, że Polska premiera gry ARMA 2 odbędzie się 7 sierpnia 2009.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Wszystkich miłośników uznanej serii symulatorów pola walki spieszymy poinformować, że Polska premiera gry ARMA 2 odbędzie się 7 sierpnia 2009.

Przyczyną opóźnienia premiery gry w Polsce były problemy lokalizacyjne. Serdecznie przepraszamy graczy za to opóźnienie. Mamy nadzieję, iż obniżenie ceny gry zrekompensuje zaistniałe niedogodności. Nowa cena gry ARMA 2 w polskiej, tekstowej wersji językowej to 69,99 PLN. Polska wersja będzie miała zaimplementowanego najnowszego, na dzień dzisiejszy, patcha.

ARMA II to kontynuacja popularnej gry taktycznej FPP pt: Armed Assault. Tym razem akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w fikcyjnym, pokomunistycznym państwie Czarnoruś, w którym od dwóch lat toczy się krwawa wojna domowa. Gracz zostaje wysłany na czele formacji ESMC Force Recon, by zapobiec dalszym ofiarom wśród ludności cywilnej i zapewnić stabilność w Czarnorusi.

ARMA II bazuje na technologiach najnowszej generacji, oferując olbrzymich rozmiarów świat gry, autentyczne, bardzo szczegółowe modele jednostek, broni, pojazdów i innych obiektów oraz pełen wyzwań tryb dla pojedynczego gracza, jak również szeroki wachlarz trybów dla rozgrywek sieciowych.