Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 7 lipca 2009, 19:16

Polska premiera gry ARMA 2

Wszystkich miłośników uznanej serii symulatorów pola walki spieszymy poinformować, że Polska premiera gry ARMA 2 odbędzie się 7 sierpnia 2009.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Wszystkich miłośników uznanej serii symulatorów pola walki spieszymy poinformować, że Polska premiera gry ARMA 2 odbędzie się 7 sierpnia 2009.

Przyczyną opóźnienia premiery gry w Polsce były problemy lokalizacyjne. Serdecznie przepraszamy graczy za to opóźnienie. Mamy nadzieję, iż obniżenie ceny gry zrekompensuje zaistniałe niedogodności. Nowa cena gry ARMA 2 w polskiej, tekstowej wersji językowej to 69,99 PLN. Polska wersja będzie miała zaimplementowanego najnowszego, na dzień dzisiejszy, patcha.

ARMA II to kontynuacja popularnej gry taktycznej FPP pt: Armed Assault. Tym razem akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w fikcyjnym, pokomunistycznym państwie Czarnoruś, w którym od dwóch lat toczy się krwawa wojna domowa. Gracz zostaje wysłany na czele formacji ESMC Force Recon, by zapobiec dalszym ofiarom wśród ludności cywilnej i zapewnić stabilność w Czarnorusi.

ARMA II bazuje na technologiach najnowszej generacji, oferując olbrzymich rozmiarów świat gry, autentyczne, bardzo szczegółowe modele jednostek, broni, pojazdów i innych obiektów oraz pełen wyzwań tryb dla pojedynczego gracza, jak również szeroki wachlarz trybów dla rozgrywek sieciowych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.