Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2011, 10:02

autor: Sarge

Pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

Dzisiaj w nocy ujawniono pierwszy, pełnoprawny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3. Wcześniej mieliśmy do czynienia jedynie z serią krótkich teaserów, a dopiero teraz możemy bliżej przyjrzeć się akcji na silniku gry.

Dzisiaj w nocy ujawniono pierwszy, pełnoprawny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3, prezentujący fragmenty pochodzące bezpośrednio z gry. Wcześniej mieliśmy do czynienia jedynie z serią krótkich teaserów.

Trailer trwa niecałe półtorej minuty i znajdziecie go na łamach naszego serwisu. Przedstawia wydarzenia rozgrywane w kolejnych krajach, do jakich trafimy w pełnej wersji. Pojawiają się płonące wieżowce w Stanach Zjednoczonych, kraksa metra w Anglii, strzelanina w Francji, czy walący się budynek w Niemczech.

Pierwszy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3 - ilustracja #1

Całość została zmontowana w dynamiczny sposób, prezentując charakterystyczne dla tej serii, niezwykle widowiskowe sceny. Zwiastun potwierdza wcześniejsze obawy niektórych graczy, że pod względem oprawy graficznej nie doczekamy się dużego skoku jakościowego. Gra będzie wyglądała raczej podobnie jak poprzednie odsłony i nie ma tutaj mowy o żadnej rewolucji.

Na zakończenie filmu przez chwilę wyświetlony zostaje skrót „WW3” - od „World War 3”, czyli III wojny światowej. W Call of Duty: Modern Warfare 3 weźmiemy zapewne udział w szeroko zakrojonym konflikcie. Potwierdzona została również data premiery, o jakiej mówiło się od kilku dni – tytuł zadebiutuje na świecie 8 listopada bieżącego roku.

TWOIM ZDANIEM

Co sądzisz o pierwszym zwiastunie Modern Warfare 3?

Rewelacja! Wybuchy i akcja to jest to.
43,1%
Brak widocznych zmian nastraja mnie negatywnie.
33,6%
Jest ok, i tak najważniejsza będzie rozgrywka wieloosobowa.
18,6%
Nie mam zdania na ten temat.
4,8%
Zobacz inne ankiety