Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2011, 14:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Pierwsze DLC do Bulletstorm już dostępne

Posiadacze Bulletstorm w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 otrzymują pierwszy dodatek DLC o nazwie Gun Sonata. Rozbudowuje on rozgrywki wieloosobowe o nowe areny zmagań.

Posiadacze Bulletstorm w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 otrzymują pierwszy dodatek DLC o nazwie Gun Sonata. Rozbudowuje on rozgrywki wieloosobowe o nowe areny zmagań.

Rozszerzenie zadebiutowało wczoraj na Xbox Live oraz amerykańskim PlayStation Network (europejscy użytkownicy dostaną je dzisiaj po południu). Póki co, smakiem muszą obejść się pecetowcy i nie wiadomo czy kiedykolwiek doczekają się oni pakietu. Całość jest dostępna za 800 punktów Microsoftu lub ok. 36 złotych.

Pierwsze DLC do Bulletstorm już dostępne - ilustracja #1

Po ściągnięciu dodatku gracze otrzymują dostęp do pięciu nowych map multiplayer. Crash Site oraz Guns of Stygia przeznaczone są dla trybu Echo, podczas gdy na Sewers of Stygia, Hotel Elysium i Villa zagramy jedynie w Anarchii. W tym pierwszym chodzi o osiągnięcie jak najwyższego wyniku punktowego za efektowne zabójstwa, a w drugim odpieramy ataki kolejnych fal wrogów.

W Bulletstorm przenosimy się do futurystycznego świata XXVI wieku, w którym karty rozdaje Konfederacja Planet nadzorowana przez generała Serrano. Podczas przygody wcielamy się w Graysona Hunta. Niegdyś był on członkiem elitarnego oddziału Dead Echo, lecz został zdradzony przez Serrano i obecnie funkcjonuje jako pirat. Głównym atutem produkcji nie jest jednak fabuła, a emocjonująca i dynamiczna rozgrywka, premiująca efektowne rozprawianie się z kolejnymi zastępami wrogów. Dzięki temu na swój sposób unikalny jest również tryb wieloosobowy w tej pozycji.