Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2011, 13:40

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Pecetowy Dungeon Siege III będzie po polsku

W następnym miesiącu na rynku zadebiutuje Dungeon Siege III – kolejna odsłona znanej serii gier akcji z elementami cRPG. Jej oficjalny dystrybutor w naszym kraju, firma Cenega, właśnie ujawniła szczegóły na temat wersji językowych, w jakich dzieło Obsidian Entertainment zostanie u nas wydane.

W czerwcu na rynku zadebiutuje Dungeon Siege III – kolejna odsłona znanej serii gier akcji z elementami cRPG. Jej oficjalny dystrybutor w naszym kraju, firma Cenega, właśnie ujawniła szczegóły na temat wersji językowych, w jakich dzieło Obsidian Entertainment zostanie u nas wydane.

Pecetowy Dungeon Siege III będzie po polsku - ilustracja #1

Tytuł zostanie u nas spolszczony, choć niestety nie na wszystkich platformach. Kinowej lokalizacji (napisy) doczekają się jedynie pecetowcy, podczas gdy użytkownicy PlayStation 3 oraz Xboksa 360 będą musieli zadowolić się angielską wersją.

Dungeon Siege III ukaże się w Polsce 17 czerwca, równocześnie z resztą Europy. Grę możecie cały czas zamawiać w Sklepie GRY-OnLine – posiadacze komputerów osobistych muszą liczyć się z wydatkiem 109.90 złotych, podczas gdy konsolowcy zapłacą 199.90 złotych. Jeśli zdecydujecie się na zakup przed premierą, staniecie się posiadaczami Edycji Limitowanej z czterema dodatkowymi przedmiotami do wykorzystania w czasie zabawy.